какви стероиди има в българските аптеки?

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
theimmortalbg

какви стероиди има в българските аптеки?

Мнениеот theimmortalbg » ср юни 15, 2016 9:43 pm

здравейте

до сега не съм пробвал никакви стероиди. След 5 години в залата съм решил да опитам и мисля да започна само с орална стромба. Въпроса ми е от къде най сигурно мога да си купя. Вече четох че не е добре от човек а по добре от саит с репутация. Само че според мен пък е най добре от аптека. По този начин ще знам че това което купувам е наистина това което пише на опаковката. Искам да питам какви стероиди като цяло се продават в аптеките в българия, законно ли е да продаваш стероиди по българските закони, въобще законно ли е да притежаваш и да използваш стероиди. Защо няма нито един невиртуален магазин за стероиди като например силабг за добавки? Чувал съм че ми трябва рецепта за да си ги купя от аптеката но това не е проблем .. все пак всеки има принтер. И последен въпрос защо хората купуват от други хора или сайтове които са прекупвачи а не директно от аптеките (ако там се продават)?

мерси

Потребителски аватар
executor.89

Re: какви стероиди има в българските аптеки?

Мнениеот executor.89 » чет юни 16, 2016 7:21 am

Здравей и добре дошъл при нас !

Продажбата на стероиди в България е позволена само ако продуктите са автентични и не са фалшиви (код за автентичност, да е найстина това, което пише на опаковката). В българските аптеки може свободно без рецепта да се закупи:

Омнадрен
Ретаболил
Достинекс
Кленбутерол

Тези продукти са предназначени за лечение на видове болести свързани с нарушение на тестостерона и др.

Felix

Мнениеот Felix » ср сеп 21, 2016 10:15 am

Аз, доколкото знам, за всичките се иска рецепта?

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » чет сеп 22, 2016 10:49 am

като цяло да

Върни се в “Орални стероиди”