Станозолол / Стромба - всичко за препарата и неговият прием

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
AMS

Re: Станозолол / Стромба - всичко за препарата и неговият прием

Мнениеот AMS » съб апр 25, 2020 9:51 am

Здравейте, аз съм на 20, висок съм 182 и тежа 73кг. От около година наистина тренирам сериозно и спазвам добра диета(не е перфектна, но до скоро виждах резултати), имам добри резултати, но имам нужда да стопя още сравнително малък процент мазнини, защото тренирам много за преса, а все още не мога да я видя. Обмислям прием на стромба, като вече прочетох цялата тема както и тази https://anabol.bg/%D1%81%D1%82%D0%B5%D1 ... 1%82%D0%B8

От това което прочетох мисля, да взема тази на малай тайгър, но все пак бих искал да ви попитам за самия прием на препарата. Не ми се иска да приемам друго освен стромбата по време на самия цикъл. Ще съм благодарен ако ми кажете как точно да направя цикъла и нещо, което не ми стана ясно е какво трябва да се пие след самия цикъл за да се задържът резултатите и да се възстанови организма. Целта ми е да изкарам пресата, както и да се доуформят останалите мускули. Благодаря предварително

Cust

Мнениеот Cust » пон апр 27, 2020 2:31 pm

Вземи инжекционния вариант, една идея е по добре от към токсичност, а като ефект е по силен заради пълното усвояване. Направи 6 седмици по 50 мг на ден и излез с тамоксифен цитрат 10 дни по 30, 10х20,10х10.

AMS

Мнениеот AMS » пон апр 27, 2020 8:08 pm

Благодаря за отговора но искам да е орален цикъл. С игли наистина не ми се занимава.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » вт апр 28, 2020 10:35 am

Орален прием 8 седмици по 30 милиграма дневно разделен през 4 часа по 1 таблетка.

Cust

Мнениеот Cust » вт апр 28, 2020 10:43 am

Вземи си и хепапротектори като карзил и лив52, за холестерола омега 3 и Co Q10, ограничи приема на въглехидрати и си идеален.

pacho_rv

Мнениеот pacho_rv » чет апр 30, 2020 11:37 pm

Няколко пъти в годината съм на схема с орален станозолол, последния път поръчах от вас на марката ZPHC и останах изключително доволен. Питането ми е колко седмици или месеци може да се ползва този продукт и да работи, без да се запушват рецепторите. Защото всеки говори различни мнения. Аз лично съм го ползвал два месеца и половина до 40 милиграма на ден и ефекта беше уникален.

Благодаря предварително!

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » съб май 02, 2020 8:52 am

8-12 седмици, при всеки човек е различно, но това е максималния период, който препоръчвам аз на моите клиенти. След това трябва да се направи почивка от същия период от време като се вземат стимулантори за производство на тестостерон.

krisss_

Мнениеот krisss_ » ср юни 10, 2020 6:45 pm

Здравейте, преди няколко дена попаднах на форума, търсейки повече информация и добавки с които да комбинирам Стромбата.
Четох по из постовете, въпроси, отговори и препоръки... и горе - долу ми стана ясно. Тренирам редовно в залата от 3 години, 3-4 пъти седмично като се старая да правя всяка мускулна група, използвам предимно хранителни добавки. Заапочвам тренировки около 7 часа и до към 8ч. съм приключил... или с дума вечерям късно. По препоръка от мой приятел си закупих Стромба на NovePharm 10мг е таблетката (днес е 5тия ден откакто го пия - вземам по 2 табл./ден едната сутрин, а другата през интервал 8ч.), та въпроса ми е с какво да го комбинирам - хранителни добавки. На 31г. 190см 86 кг. , това което желая е: да кача по възможно муск. маса и да изчистя мазнини.
Хранителните добавки, които имам за момента : Протеин, Аргинин, Лизин, Габа, Зма, БЦА,тестеронов буустър и пред тренировъчна пудра за сила.
Това, което мисля да закупя е : орнитин, глутамин, протеин и л-карнитин с хром ( че покрай тази епидемия се отпуснах със сладкото :) )
Моля за вашите съвети и препоръки, благодаря предварително.

Cust

Мнениеот Cust » ср юни 10, 2020 8:06 pm

Докато си на стромба може да ползваш само протеина и бцаа-то. Другите след това. Целта маса и релеф наведнъж, е определено стромбата самостоятелно не върши работа. Насочи се към тестостерон пропионат по 150 през ден и 40 мг стромба за период от 6-8 седмици. Анти естроген и хепапротектори също ти трябват. След цикъла кломид и тамоксифен.

krisss_

Мнениеот krisss_ » чет юни 11, 2020 5:33 am

Добре ще увелича приема на стромба, но предпочитам да не приемам други анаболи или стероиди.... нещо по натурално, безвредно и определено без инжекции. Знам че за да има ефект трябва и да се правят жертви... но нека те да са по-малки, ако е възможно.

Върни се в “Орални стероиди”