Станозолол / Стромба - всичко за препарата и неговият прием

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
grecko

Re: Станозолол / Стромба - всичко за препарата и неговият прием

Мнениеот grecko » пон май 09, 2016 12:24 pm

Колеги, здравейте отново. вече съм на 3та седмица прием на стромба на биотек, но не усещам никакъв ефект от нея, нито приток на сила нито нищо..... започнах със 30мг след това на 40, а от 3 дни насам съм даже на 50мг, но уви нищо......

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » вт май 10, 2016 9:13 pm

Чети малко преди да поръчваш не толкова ефективни продукти. Биотека е мн слаб трябва да испиеш поне 200 таб за да има ефект.

За стромба - малай,геп,балкан

grecko

Мнениеот grecko » ср май 11, 2016 4:42 am

мой приятели са пили от същия и съм вилждал ефекта от този точно, пък хапчетата не са същите, дадоха ми от същата преди няколко дни, хапчето стой стегнато и е горчиво, а това се разлага веднага в устата и няма вкус на нищо.

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » чет май 12, 2016 9:19 am

Другите с какъв вкус бяга : мента лимон диня ?

stefanbjj

Мнениеот stefanbjj » чет май 12, 2016 9:24 am

grecko написа:мой приятели са пили от същия и съм вилждал ефекта от този точно, пък хапчетата не са същите, дадоха ми от същата преди няколко дни, хапчето стой стегнато и е горчиво, а това се разлага веднага в устата и няма вкус на нищо.

executor.89 написа:Другите с какъв вкус бяга : мента лимон диня ?

da ne sa mu dali da probva nqkoi hranitelni dobavki na Biotech :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

didinkata007

Мнениеот didinkata007 » пон май 16, 2016 10:40 am

Здравейте, тренирам от доста време, единственото което пия е л карнитин. Решила съм да чистя и да отслабвам със стромба. Бихте ли ми препоръчали коя да си поръчам, колко цикъла да направа и как да я взимам. Също така мога ли да я взимам и с други неща като например с клемботерол?

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » вт май 17, 2016 6:17 am

За жени и по-добре да започнат първо с прием на анавар - оксандролон в минимални дози от до 30мг на ден. Станозолол е дихидротестостерон и не е много препоръчително за жени поради признаци на вирилизация.

ivo__n

Мнениеот ivo__n » нед юни 12, 2016 10:04 am

Здравейте,
Исках да попитам за мнение :)

Малко инфо за мен: на 24, 183см, 85кг. тренирам от 4 години, чисто само с добавки. Резултати има, но искам още :)
Преди 2 месеца приключих с един цикъл стромба - 180 хапа по 20мг. но не усетих абсолютно нищо (бяха някаква английска марка, много ми ги похвалиха но ...)

Сега искам да направя още един цикъл. От форума тук видях много добри мнения за стромбата на Малай и мисля да си взема 200 хапа.

Смятате ли, че ще дадат ефект, след като са само по 10мг? и как бихте препоръчали да се приемат (аз мислех за 7 седмици пирамида)

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » пет юни 17, 2016 12:42 pm

Стромбата на Малай е може би най-добрият избор, който се предлага на Българския пазар.

Минималният прием е около 8 седмици като приемът е пирамиден.

joanorozov

Мнениеот joanorozov » чет юни 23, 2016 3:04 pm

Здравейте, на 18 съм, тежа 65 кг, 183 см съм висок, 8% мазнини. Искам да направя солов цикъл със стромба, но се занимавам само с лостове, не фитнес и целта ми е да натрупам мускулна маса, може би малко релеф. Исках да кой е най-добрият и ефективен вариант в моя случай. Стремя се да кача около 10 в рамките на 2-3 месеца. Мнения по въпроса?

Върни се в “Орални стероиди”