Първи цикъл

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
ivanov92

Първи цикъл

Мнениеот ivanov92 » пет фев 21, 2020 12:45 pm

Здравейте,
на 29 години съм, 183см висок, 83кг. Тренирам вече от 5 години и нямам опит със стероидите. Искам да направя първия си цикъл само с орален стероид. Целта ми покачване на чиста мускулна маса (около 5кг). Какво бихте ми предложили - Метан, Стромба или Туринабол?
Единственото нещо, което ме притеснява появата на Акне и Косопад. Кой от трите препарата е най-безопасен?

ivanov92

Re: Първи цикъл

Мнениеот ivanov92 » съб фев 22, 2020 2:20 pm

Май никой не може да ми отговори на въпроса :roll:

Потребителски аватар
admin
Site Admin

Мнениеот admin » вт фев 25, 2020 6:52 am

shikov

Мнениеот shikov » вт апр 07, 2020 11:54 am

Здравейте,
започвам първи цикъл с Омнадрен 400 на седмица през ден и Прегнил 500 на седмица, към момента ще пия Овитрел, защото няма Прегнил и Хориомон в аптеката.
Аз съм 178/86 искам да кача 5/6кг. Подходяща ли е тази схема?
Двоумя се между тази схема и орален прием заради неудобството от боцкане през ден, каква би била разликата в резултатаа?

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » вт апр 07, 2020 6:52 pm

Омнадрен не е много лек продукт, за да се поставя през ден. Оптималната му доза е 600-700 милиграма седмично, като задължително се поставя и Прегнил 1 или 2 пъти повреме на цикъла.

Ако си начинаещ ти препоръчвам да започнеш първо с Орални продукти.

shikov

Мнениеот shikov » ср апр 08, 2020 6:14 am

Здравей,
ако започна на тази схема с Омнадрен 400 на седмица разпределени през денс и Прегнил 500 на седмица , няма ли да е добре, като се има предвид ситуацията, че натоварването ми ще е минимално с упражнения вкъщи. Другият вариант е, ако започна с орални стероиди към кои и как да се насоча с минимални щети за мен, чувал съм, че не са предпочитани зарадаи вредите, които причиняват на организма,спрямо инжекционните-непостоянни кръвни показатели, черен дроб. На 34 г. съм и не искам да се увреждам след цикъл искам да запазя максимално организма си, натрупаната маса и да имам второ дете, за което към момента работим. Преди десетина години имам операция на черния дроб и операция от варикоцеле на тестисите, които от 5-6 месеца се смалиха доста, не знам поради каква причина, тртенирам интензивно, пия стандартни добавки, бабини зъби 2000мг. и Екдистерон, не знам, дали оказват влияние.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » ср апр 08, 2020 11:09 am

Анаболните стероиди не пречиняват вреди ако се приемат в препоръчителни дози, при всякакъви своеволия от страна на приемащия бедата си е за негова сметка.

Относно Омнадрена за в момента (домашни тренировки) ти препоръчвам не повече от 2 ампули седмично.

Трибестанът и Екдистерона трябва да се спърт и да се започнат отново след употребата на Омнадрен.

shikov

Мнениеот shikov » чет апр 09, 2020 1:53 pm

Здравейте,
първо да благодаря за вниманието!
так ще направя с Омнадрена, мисля по половин ампулса през ден подкожно в корема, но вчера се убодох и все още ме боли има някаква бучка, не знам дали ще успея през ден.Чудя се с Прегнила по колко да си бия на седмица, искам и малко да възвърна размера на тестисите ми, свиха се без причина?
А за оралните чета, че много влиаят на холестерола и естрогена, но всеки си има теории.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » чет апр 09, 2020 2:39 pm

Колега какви работи говориш, как може да си поставяш маслен разтвор в корема :o :o :o :o

Човек чети преди да употребяваш каквото и да е било !!!!

Потребителски аватар
armagata

Мнениеот armagata » чет апр 09, 2020 3:25 pm

shikov написа:Здравейте,
първо да благодаря за вниманието!
так ще направя с Омнадрена, мисля по половин ампулса през ден подкожно в корема, но вчера се убодох и все още ме боли има някаква бучка, не знам дали ще успея през ден.Чудя се с Прегнила по колко да си бия на седмица, искам и малко да възвърна размера на тестисите ми, свиха се без причина?
А за оралните чета, че много влиаят на холестерола и естрогена, но всеки си има теории.

колега да не си пил вода от пералнята :lol:

Върни се в “Орални стероиди”