Помощ и съвет относно запазване на ММ

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
Murky

Помощ и съвет относно запазване на ММ

Мнениеот Murky » съб фев 04, 2017 4:07 pm

Здравейте, на 20 години съм, висок съм 1,90 и тежа 66кг. Тренирам от 2 години. На скоро реших за пръв път да пробвам цикъл с метан + кломид. В момента съм по средата на цикъла. Избягвам инжекциите защото не ги понасям. Цикъла ми с метан е 1 седмица 20 мг, 2,3,4 и петата седмица по 30 мг и шестата последна седмица по 20 мг. Кломида започнах да го пия след 2рата седмица по половинка на ден. След това четох че така 10 дни пия по половинка кломид и след това по един хап всеки ден. Та се чудя като свърша цикъла с този метан с какво да продължа пак орално? Чудих се дали да не редувам един цикъл с метан и цикъл със стромба? Мога да дам до около 100 лв за химия месечно. Вярно ли е че ти ставало малко либидото от употреба? Целта ми е мускулна маса. Благодаря за съветите предварително! Поздрави!

Murky

Re: Помощ и съвет относно запазване на ММ

Мнениеот Murky » пон фев 06, 2017 9:16 am

Има ли въобще потребители в този форум?

Потребителски аватар
executor.89

Re: Помощ и съвет относно запазване на ММ

Мнениеот executor.89 » чет фев 09, 2017 10:21 am

Здравей първо трябваше да напишеш малко повече за себеси, за да имаме някаква представа. Второ дозите от метана са ти прекалено ниски, трето кломифен цитрат се пие в края на стероидния цикъл. Четвърто всички анаболни стероиди в таблетен вариян са дериват на ДХТ и намаляват естественното производство на тестостерон (за това след цикъл се пие кломид. След цикъл с метан можеш да продължиш с много неща, като за маса можеш да използваш станозолол.

Върни се в “Орални стероиди”