Относно Туринобол

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
Dany

Относно Туринобол

Мнениеот Dany » вт апр 11, 2017 7:12 am

Здравейте, аз съм от начинаещите с взимането на стероиди. :oops: В момента взимам първото си шишенце Анавар /Оксандролон/, но още не е свършило. Въпросът ми е дали мога да си поръчам Туринабол и да започна да го взимам сега него, или да изчакам да свърши шишенцето с Анавара? Искам по-бързо да натрупам мускулна маса. Тренирам активно бокс и фитнес. Височина - 1.75, 60 кг. съм.

Потребителски аватар
executor.89

Re: Относно Туринобол

Мнениеот executor.89 » чет апр 13, 2017 7:35 am

Здравей и добре дошла при нас.

Можеш да комбинираш двата препарата няма никакъв проблем.

Съветът ми е да избягваш големи дози тези два препарата показват ефектите си с времето.

Потребителски аватар
admin
Site Admin

Re: Относно Туринобол

Мнениеот admin » чет апр 13, 2017 7:45 am

Анаварът и туринабола са едни от най-популярните орални стероиди използвани от жени, което се дължи на добрата поносимост към организма. Тези два продукта са едни от малкото, който се използват без рискове за здравето, защото не оказват негативни странични ефекти. Както спомена колегата Оксандролона - Анавар е силно подценяван поради постепенното си (средно) ниво на експозиция (действие). Мнозина мислят, че всички анаболни стероиди оказват мощен ефект възможно най-скоро, но в действителност различните стероиди имат различни резултати и ефекти. Анавар без съмнение е полезен анаболен стероид, но за да се оценят ползите от него е нужен дългосрочен прием.

Успех!

Върни се в “Орални стероиди”