Цикъл с енентат, метан и стромба

Тук, задавайте вашите въпроси отосно инжекционните стероиди.
bgpaskalev

Цикъл с енентат, метан и стромба

Мнениеот bgpaskalev » пон юли 25, 2016 11:08 pm

Здравейте,

Решил съм да направя цикъл с енентат, метан и стромба.
Приемът мисля да е следния:
2 от 250 мг енентата на седмица - 8 или 10 седмици(понеделник и петък), 1-4 сед по 30-40 мг метан, 5 - 8/10 седмица по 40 мг стромба.
Протектори, на които съм се спрял: Тамоксифен по половинка сутрин и вечер(Провирон ще имам под ръка за всеки случай)
10 дни след последната инжекция 5000 единици прегнил, след 3 дни още 1500.След последната инжекция прегнил ще започна Клостилбегит 6 дни по 100мг и 8 дни по 50 мг + трибестан по 1,5 гр на ден в продължение на 30 дни.По време на целия цикъл ще приемам лив52 за черния дроб.През цикълът ще имам запас от 3-4 кг протеинова матрица, а след цикъла ще продължа с креатин, глутамин и BCAA.

Какво ви е мнението за този цикъл, критики има ли?
На кои марки да се спра и мога ли да имам доверие да поръчам от този сайт?

username

Re: Цикъл с енентат, метан и стромба

Мнениеот username » пон юли 25, 2016 11:30 pm

Прегнил след цикъла е леко безмислено според мен.Кломидът мисля,че ти е в повече ,трибестана може да го вдигнеш на 3 грама,да вкараш daa ,за другото като искаш креатин протеин глутамин бцаа може и да вземеш,файда така или иначе няма да видиш от тях никаква

Потребителски аватар
admin
Site Admin

Мнениеот admin » вт юли 26, 2016 7:50 am

Стероидният ти цикъл е схематизиран много добре. Приемът е правилен и дозите са нормални, до колкото хранителните добавки винаги са задължителни.

bgpaskalev

Мнениеот bgpaskalev » вт юли 26, 2016 12:16 pm

Кои марки бихте ми предложили?
С аптечно качество ли са в този сайт?

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » вт авг 02, 2016 9:22 am

Malay Tiger - ще останеш доволен!

evolife123

Мнениеот evolife123 » пон юли 31, 2017 10:32 am

Здравейте, предстои ми първи цикъл и ми препоръчаха описания в тази тема, но в последствие малко се разколебах понеже в други форуми срещнах мнения, че:
- цикълът не е подходящ за начинаещ понеже е прекалено силен и при последващи цикли тялото по-трудно ще реагира и ще има нужда от по-силни неща;
- по-добре е да се направи енантат соло, за да може да се види как ще реагира тялото и ако има проблем да е ясно от кой препарат е, което ще е по-трудно ако са три;
- масата от този цикъл не е качествена

Има ли резон в тези мнения и кое би било най-добре за мен като за първи цикъл? Целта ми е качествена чиста мускулна маса като краен резултат след излизането от цикъла.

179/80, 29г. Тренирам от 4-5 години.
Благодаря предварително на всички отзовали се.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » пон юли 31, 2017 10:38 am

Здравей и добре дошъл при нас!

Моето мнение е, че наистина 3 продукта като за първи цикъл са много. Аз бих ти препоръчал първо да направиш един солов стероиден цикъл със строма - станозолол. След това вече да предприемаш цикли с инжекционни продукти. Също така Енантат и Метан е добър цикъл за начинаещ, но в нормални дози ( 20-30 мг метан / ден ) и (500мг от тестостерона / седмично) с този цикъл трябва да приемаш и провирон (една таблетка вечер преди лягане), за да премахнеш поява на генекомастия.

evolife123

Мнениеот evolife123 » вт авг 01, 2017 11:15 am

n.nikolov написа:Здравей и добре дошъл при нас!

Моето мнение е, че наистина 3 продукта като за първи цикъл са много. Аз бих ти препоръчал първо да направиш един солов стероиден цикъл със строма - станозолол. След това вече да предприемаш цикли с инжекционни продукти. Също така Енантат и Метан е добър цикъл за начинаещ, но в нормални дози ( 20-30 мг метан / ден ) и (500мг от тестостерона / седмично) с този цикъл трябва да приемаш и провирон (една таблетка вечер преди лягане), за да премахнеш поява на генекомастия.

Здравей, мерси много, може би това със стромбата звучи наистина най-разумно, а няколко месеца по-късно мога да пробвам някоя от комбинациите. Принципно пия креатин,дали да го спра по време на цикъла или няма значение?

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » вт авг 01, 2017 6:33 pm

Креатинът се спира задължително

evolife123

Мнениеот evolife123 » чет авг 03, 2017 7:20 am

Ясно, благодаря и на двамата.

Върни се в “Инжекционни стероиди”