Какъв първи стероиден цикъл да избера?

Тук, задавайте вашите въпроси отосно инжекционните стероиди.
Al.Vasilev

Какъв първи стероиден цикъл да избера?

Мнениеот Al.Vasilev » пон дек 07, 2015 11:40 am

Здравейте! На 24 години съм, 73кг и от около половин година се върнах да тренирам в залата след дълга пауза поради здравословни проблеми не ми позволяващи да вдигам тежко. Преди това съм вдигал още около година и половина. Като цяло опита ми в залата не кой знае какъв. Искам да направя един първи стероиден цикъл, който да ми даде една добра основа, самочувствие и стимул, да бутам здраво напред. Както споменах съм на 24 години и малко съм закъснял с фитнеса, а тепърва да разчитам само на чист фитнес, ще отнеме наистина голям период от време, а всички искаме да се порадваме на тялото си докато сме млади нали хаха :) ?
Спрял съм се на три вида цикли с медикамети, които смятам да закупя от сайта плюс качествена висококалорична диета:
*Дианабол, Клембутерол
*Дианабол, Клембутерол, Дека-дураболин
Или Орален *Дианабол, Винстрол, Клембутерол Обмислям и нещо още по-леко като *Станозолол соло, или Болденон, без нищо друго.
Молбата ми към вас е да ми дадете съвет кое точно да избера, кое може да има най-малки странични ефекти, ТОВА Е МНОГО ВАЖНО, ЗА МЕН (особено ме интересува оплешивяването и използването на DHT блокери) и какво да използвам за излизане от цикъл, как да изляза най-правилно и т.н.

lukanka

Re: Какъв първи стероиден цикъл да избера?

Мнениеот lukanka » вт дек 08, 2015 8:29 pm

Чесно казано не ми е ясно как един цикъл ще ти изгради основа, поради простата причина, че след това ще reverse ефект(Особено със метана и дека цикъла). Аз лично бих ти препоръчал да добиеш по-голям опит в залата и хранителната си култура. Най-много да се напомпиш 2 или 3 месеца докато трае цикъла и после да станеш на стафида. Със стероиди се надграждат основите, а не се изграждат.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » вт дек 08, 2015 9:00 pm

Здравей и добре дошъл при нас!

Никога за човек не е късно да влезе в спортната зала така, че несе притеснявай на колко си години кога как и от къде да започнеш. Ние сме тук за това, да отговаряме на въпросите на такива като теб. Първото, което е искам да опишеш как тренираш по колко пъти в седмица колко си висок и какви успехи искаш да постигнеш от приема на анаболни стероиди? Било то релеф маса или за укрепване на мускулатурата?

Al.Vasilev

Мнениеот Al.Vasilev » ср дек 09, 2015 5:01 am

lukanka, имаш право до някъде, но не мога да се съглася напълно с теб. А и честно казано, дадох го като пример, но нямам желание да вкарвам Метан в тялото си. Изключвам го като вариант дори.

n.nikolov, 24 години съм, 185 висок, 73 кг. телосложението ми е да кажем нормално. Напоследък се държа в калориен излишък на около 3500 калории в тренировъчни и 2300 в нетренировъчни дни, като си следя съотношението протеин,въглехидрати, мазнини, съответно в съотношение 40-40-20. Тренирам 3-4 пъти в седмицата като наблягам основно на базовите упражнения - клек, тяга, лежанка, военна преса, набирания и разбира се вкарвам по някое изолирано упражнение за горна част. Когато нямам достатъчно време да отида до фитнеса, понеже не е близо да нас тренирав вкъщи отново горе-долу същте неща, които и в залата.

Като цяло нямам за цел да се напомпам като животно, за 2-3 месеца и след това всичко да се спука като балон, да си влоша здравето и т.н. Искам да кача да речем 5-6 килограма чиста, качествена, истинска мускулна маса, която да задържа във времето и да надграждам и най-важното да избегна наприятни странични ефекти като косопад и т.н. След време да направя още един цикъл и толкова. Както споменах не е задължително цикъла да е съставен от по няколко стероида, а нещо по-простичко и качествено, Стенозолол соло, Примоболан соло, или може би в комбинация с пропионат и блокер на Естрогена и т.н комбинации. Рaзчитам на вашите компетентни мнения и предложения.

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » ср дек 09, 2015 11:23 am

Колега да разбирам доста си чел по темата и така като гледам си се спрял на хубави препарати Станозолол и Примоболан са много добри препарати, като за тях нети трябват блокери защото точно станозолола има тази анти блокерна функция. Придържай се само към медикаменти, който покачват само чиста мускулна маса избягвай препарати, който само ще те надуят с вода и после от целия стероиден цикъл да извлечеш полза от 10%.

Препоръчвам ти да си закупиш препарати на фирми, който са лицензирани да произвеждат спортна фармакология като Malay Tiger или Vermodje Moldova

Успех

Илия Петков

Мнениеот Илия Петков » пет дек 11, 2015 8:26 am

Аз лично ти препоръчвам да си държиш на станозолола и със солов цикъл ще постигнеш супер резултати.

Върни се в “Инжекционни стероиди”