Моля за съвет , предложение .

Тук, задавайте вашите въпроси отосно инжекционните стероиди.
Радис

Моля за съвет , предложение .

Мнениеот Радис » ср окт 02, 2019 6:23 pm

Здравейте търся съвет от компетентни хора , каквито със сигурност сте тук и ще ви бъда благодарен за всякакви предложения и идеи . В общи линии от две години съм спрял с всякакви тренировки причини има , но те не са от значение от месец и нещо започнах отново тъй като вече ще съм по свободен занапред. В момента съм на 30 години , висок съм 1,90 и съм 122 килограма. Като цяло след като се видяхме отново с някои стари дружки от залата имаше предложения от тяхна страна след като направя два , три месеца в залата да взема да се засиля малко с нещо , за да изчистя някои недостатъци и да кача мускулна маса . Един предлага да взема тестостерон пропионат и туринабол , друг казва тестостерон енантат и станозол други казват други неща и така, но те са любители на фитнеса не са запознати кой знае колко с нещата. Та въпросът ми е следния според Вас какво би било добра идея да поръчам при положение че досега не съм вземал абсолютно никакви подобни продукти. Не е казано да започна да ги взимам веднага може да ги закупя да са ми под ръка и да речем след още месец два тренировки да ги започна и тях , незнам вие предложете какво , по какъв начин да го взимам , схема нещо и така нататък. Иначе друго какво да кажа за мен наскоро си правих изследвания че постоянно ми се спи и ми е уморено и се оказа че всичко ми било добре и незнаели какво ми е , единствено тестостерона ми бил на долната граница , но уж не било голям проблем. За друго не се сещам , ако Ви интересува нещо допълнително питайте спокойно , извинявам се за поемата , но гледах да съм изчерпателен , ще се радвам на някое добро предложение. Благодаря предварително.

Потребителски аватар
executor.89

Re: Моля за съвет , предложение .

Мнениеот executor.89 » ср окт 02, 2019 8:10 pm

Здравей и добре дошъл при нас !

Всичко ок, само забрави да напишеш каква е твоята цел, за да можем да започнем с препоръките.

Радис

Мнениеот Радис » чет окт 03, 2019 12:50 pm

Като цел бих желал да се върна в предишната си форма по бързичко , а това ще рече да смъкна доста в коремната област , но и да кача в ръцете . Фактически хем трябва да се поизгорят недостатъци хем да се качи мускулна маса . И честно казано чак не мога да си представя как за две годинки са ми се смалили ръцете пък всичко е отишло на коремната област , но предполагам че са виновни пържените картофки :) . Това в кръга на шегата , но и в кръга на истината в крайна сметка след леки подобрения в храненето през последните пет месеца от 136 килограма вече съм 122 . Като цяло лесно се окалпазява но трудно се оправя.

Cust

Мнениеот Cust » чет окт 03, 2019 1:30 pm

Погледни миналата тема в същия раздел. Моята цел е същата и мисля, че ще ти е от полза.

Радис

Мнениеот Радис » чет окт 03, 2019 5:52 pm

Ок колега благодаря ще я погледна след мъничко и ще очаквам още свети , а и мнения дали твоят цикъл е подходящ 100 процентово и за мен.

Cust

Мнениеот Cust » пет окт 04, 2019 11:20 am

Ми аз съм на 6 ден от моя цикъл и не усещам нищо по различно от нормално, но пък качвам кила и то 3 за 6 дни, а за изчистване още не мога да кажа нищо, защото е рано. След 3-4 дни ще са правя изследвания да видя как са нивата на хормоните, но честно казано очаквах повече като сила и енергия, хъс и тем подобни при положение, че тренболона е най-силния препарат. Даже сега си мисля, чу трябваше да добавя и стромба или анавар.

Радис

Мнениеот Радис » пет окт 04, 2019 1:15 pm

Все пак още си на шести ден от приятели знам , че е хубаво да минат 20-25 дни и тогава да правиш някакви сравнения преди - сега , като едно приятелче ходи с негов познат и сутрин и следобед в фитнеса , но не всички можем да си позволим да сме свободни по цял ден.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » съб окт 05, 2019 11:38 am

За да намалиш мазнините и да оформиш тялото ти трябва продукти, които не задържат вода.

Добър хранителен режим (поне малко да се стараеш)
Добра тренировъчна програма
Да прочетеш някой друга статия от сайта.

После като се спреш на нещо пиши да разнищим темата ;)

Радис

Мнениеот Радис » вт окт 08, 2019 7:34 pm

Ок , аз дори от онзи ден се поразчетох и като се спра на нещо по конкретно ще драсна.

Върни се в “Инжекционни стероиди”