dbol sust tri tren

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
boyan

dbol sust tri tren

Мнениеот boyan » чет сеп 08, 2016 10:33 pm

Здравейте,момчета.От скоро съм тук.За първи път пиша.На 38 съм 177см 77кг.Спортист съм детските си години.В залата съм отдавна(по скоро за фитнес).С бодибилдинг от 4 г. с три цикъла...(тест ц,дбол +тест ц,дбол тест е трен аце).....

Подготвям се за следващия цикъл,почвам до месец...моля изкажете мнение и посъветвайте..

примерно нещо такова
1-10 сустснон 250 ( пон,четв)=500мг
1-4 метан 40/50 ден (зависи от качеството на метана...ще почна с 30 и ще качвам..)
3-10 три трен 180 (по 2 пъти,смесен в шприца с теста)=360мг
.....провирон и аромасин под ръка....Hcg:примерно след 3-та седмица 250-500единици в седмица
13- обичайния протокол Кломид,Тамоксифен...Hcg???
С опция за Анавар след метана....

Моля за съвет за провирона,аромасина и HCG-то(кога,колко)....начел съм се на всякви схеми...горе долу ми е ясно,но ще ми е приятно да чуя и вашето мнение.....благодаря предварително

Потребителски аватар
executor.89

Re: dbol sust tri tren

Мнениеот executor.89 » пет сеп 09, 2016 6:48 am

Схемата е добра, както и дозировката, но : не смесвай параболана с тестостерона в една спринцовка !

От 1вата седмица 1 таблетка провирон сутрин + 1 таблетка вечер. Нолвадекс 1/2 таблетка вечер преди лягане. Климида и Прегнила след цикъла.

boyan

Мнениеот boyan » съб сеп 10, 2016 11:19 am

Благодаря за съвета ,екзекутор...но се замислям за нолва-та по време на цикъла заради страничните ефекти от пролактин(заради параболана..имах подобен експириенс последния път)

Как ти се струва ако вземам по време на цикъл само Аромасин (за естрогена) , кабер (за пролактина)
и hcg-то .....а за след цикъла кломида ,нолвата и hcg-то

и моля те,подскажи за hcg-то( до сега не съм го ползвал).....ако го почна на примерно 3-тата седмица по 250-500 (посъветваха ме че е достатъчна доза),то за след цикъла да го кача ли ,и колко?
благодаря предварително

Ben

Мнениеот Ben » съб сеп 10, 2016 4:30 pm

На кратко ще ти го напиша без да се аргументирам защото нямам време

Тамоксифена го включваш от първата седмица до края на цикъла по 1 таблетка, след това по 2-3 през периода на терапията.

Провирона може да го започнеш от 1,2 или 3 седмица и го караш до 1-2 седмици след края на цикъла по 1/2 до 2 таблетки в зависимост от това как ти се отразява.

Кломида задължително след цикъл за не повече от 3 седмици, като дозата в първата седмица е 100мг. после по 50мг.

Прегнила може да го прилагаш от 2-3 седмица по 250 единици два пъти в седмицата(през 3-4 дена) ИЛИ след като свършиш с метана да удариш 3000 единици на веднъж след това една 1500. Без значение кое си избрал след цикъла пак 2х3000 и после 1500 единици.

За Пролактина не се притеснявай защото първите три са антиестрогени с различно действие но все пак антиестрогени. А Прегнила помага за връзката хипоталамус-хипофиза-ташаци :ugeek:

Относно Анавара, препоръчително е да се излиза от цикъл с орални стероиди(Анавар или Стромба), след това терапията, но става прекалено сложен за структуриране самия цикъл от колкото за изпълнение особено с бавните естери който ти си избрал :lol: :lol: :lol:

Съвета ми към теб е да се насочиш към по "меки" и "податливи" на контрол препарати а не на бавни естери, до колкото помня Сустанона са 4 вида тест естери а това "три" пред Параболана сигурно означава 3 естера(не се обиждай но все пак си в леко напреднала възраст). :ugeek:

boyan

Мнениеот boyan » съб дек 24, 2016 11:33 pm

На кратко.Малко ми се удължи курса....16 седмици.Остава ми месец до PCT-то.Ще станат 8 седмици на Тест проп. и Трен ацетат(Малай),след седмица и анавар до края.Малай са супер продукти...качих само около 5 кила,но пък стопих мазнините...орелефил съм се,и целия в вени...джаскам по 1мл(100мг) от всяко през ден(перфектната за мен дозировка)...минимум странични ефекти...тренсомния-чат пат,нощно потене-заааадължително,акне-мноо малко на гърба,агресия-ооо да,но контролирам се...прегнила така и не го ползвах,никви проблеми с яйцата и с малкия.чука ми се постоянно.ако мойта е по до късно на работа тряа си бия чикия.постоянно за тва мислиш....както и да е....като цяло супер доволен от курса до сега....благодарско на анабол.бг .....Тази от плажа е август месец преди курса ....другите са от преди десетина дена....сори за качеството на снимките....след курса пак ще направя
Прикачени файлове
DSC_0072_Ink_LI 3.jpg
DSC_0072_Ink_LI 3.jpg (4.12 MiB) Видяна 1052 пъти
IMG_0123.JPG
IMG_0123.JPG (1.22 MiB) Видяна 1052 пъти
IMG_0126_Ink_LI 2.jpg
IMG_0126_Ink_LI 2.jpg (1.78 MiB) Видяна 1052 пъти

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”