Тест пропионат и станозолол

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
Ragnar

Тест пропионат и станозолол

Мнениеот Ragnar » чет фев 28, 2019 1:53 pm

Здравейте,имам един въпрос ще правя цикъл със тестостерон пропионат и станозолол за 8 седмици!Теста ще е през ден станозолола по 40 мг всеки ден!!9 седмица ще вкарам две ампули примоболан депо за завършек на цикъла!!Сега за излизане от цикъла ме съветват 10-15 дена след цикъла да вкарам прегнил 5000 единици и след това Нолвадекс една опаковка 50 хапа по 10 милиграма докато свърши.А по време на цикъла 15 ден след започването ме съветват за кломифен цитрат 20 хапа по 50 мг докато свърши опаковката!!Дотук всичко добре но чета различни отзиви за приема на кломифен цитрат че няма смисъл по време на цикъла защото андрогените и без това са високо ниво във тялото следователно кломифена ако го взимам това ще бъде само единствено като антиестроген не съм ли прав?Не е ли по добър вариант по време на цикъла да не взимам нищо особенно ако не съм разположен към ароматаза както е при мене?А след цикъла на 10 ден след последната инжекция примоболан да си бия прегнила заедно със прием със кломифена по една таблетка и нолвадекса докато свърши?

Потребителски аватар
executor.89

Re: Тест пропионат и станозолол

Мнениеот executor.89 » нед мар 03, 2019 2:46 pm

Правилно са ти казали, че повреме на цикъла е нужно да се прилага тестостерон стимулатор, какъвто е Кломифен цитрата. Станозолола има антиестрогенни ефекти така, че провирон не ти е нужен. Като цяло цикъла е сформиран добре само, че дозата от 40 милиграма е голяма. По-добре използвай станозолола в 30 милиграмова доза.

Ragnar

Мнениеот Ragnar » пон мар 04, 2019 6:20 pm

Благодаря!!Станозолола ми е 4 таблетки по 7 мг което прави 28 мг дневна доза!!А за прегнила какво може да кажете не е ли голяма дозата 5000 единици 10-15 дена след цикъла?И тогава продължавам със Нолвадекс!

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » вт мар 05, 2019 7:04 am

Ако ще прилагаш прегнил го постави непосредствено веднага след последната инджекция тест проп. Също така можеш да го разделиш на две по 2500 като едната спринцовка задължително я запазиш в хладилник.

Ragnar

Мнениеот Ragnar » вт мар 05, 2019 6:35 pm

Прегнила ще го прилагам както са ми указали а именно 15 дена след примоболана!!Доколкото знам примоболан енантат има две седмици полуживот а аз ще си го бия последната 9 седмица от цикъла 10-15 дена след това прегнила!Но се чудих тези 5000 единици не са ли множко за веднъж?А може би не след такъв цикъл!

Потребителски аватар
admin
Site Admin

Мнениеот admin » чет мар 07, 2019 6:12 am

Колегата ти спомена, че можеш да го разделиш на 2 по 2500 примерно през 3 дни.

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”