Болденон + Стромба

Тук, задавайте вашите въпроси отосно инжекционните стероиди.
georg1914

Болденон + Стромба

Мнениеот georg1914 » пет фев 01, 2019 10:41 pm

Здравейте! До сега съм вземал само веднъж преди година станозолол солов прием. Ефект имаше, но не кой знае какъв.
Сега съм се спрял на цикъл с Болденон и Станозолол съответно на GEP и Балкан Фарма. Целта е покачване на чиста мускулна маса.
Мисля целият цикъл да продължи от 18-ти февруари до 31-ви март. Съответно от 1-ви юни до 15-ти юли мисля да съм на анавар+станозолол, но има време за това. Въпросът ми е сега удачна ли е комбинацията Болденон и Станозолол? На 33 години съм, 185см, 88кг. Ръка 43 с релеф без мазнини. Никога не съм целял да съм мега огромен. Искам да съм изчистен, а не подпухнал. Тренирам от 15 годишен с много прекъсвания през годините. От април 2016-та тренирам сериозно, без да прекъсвам за повече от 2-3 седмици, което обикновено се случва лятото заради морета, почивки и т.н.
Целта е ръка 45 с релеф, плочки, гърди, крака, гръб, всичко без излишни мазнини. По принцип трудно качвам килограми. Ям доста и качвам много бавно. Всичко излишно заминава бързо. Като изключим 6-те седмици стромба миналата година съм само на хранителни добавки - протеин, креатин, БЦАА, аргинин, глутамин, таурин и от време на време азотен бустер, като в момента пия и DAA, екдистерон и трибулус. Кое да вземам и кое - не по време на цикъла? Дайте всякакви съвети който каквито прецени. Имам 17 дни да реша дали ще е така, както го мисля сега. Също ми е интересно самоинжектирането. Ще успея ли да се справя и как точно става. Не ме е страх от игли, инжекции и т.н. По принцип малко мазохист си падам :)

Потребителски аватар
executor.89

Re: Болденон + Стромба

Мнениеот executor.89 » съб фев 02, 2019 8:04 am

Здравей колега и добре дошъл при нас !

Първо от целия екип изскам да ти препоръчам да смениш продуктите и да направиш стероидния цикъл изсцяло с Фармаком Лабс.

:arrow: Съответно:

https://anabol.bg/stanos-pharmacom-labs ... D0%B8.html

и

https://anabol.bg/pharma-bold-300-pharm ... enone.html

Лабораторни изследвания на продуктите можеш да намериш тук:

https://anaboliclab.com/lab-results/bra ... 017-09-20/
https://anaboliclab.com/lab-results/bra ... 016-10-31/

:arrow: Относно цикъла:

Комбинацията - станозолол и болденон е много удачна, защото и двата препарата не ароматизират в умерени дози. От този стероиден цикъл може да се очакват големи резултати, но имай на предвид, че ще са постепенни, защото на болденонът му трябва време за да изрази ефектите си. Също така болденона развива малко количества естроген, който помагат за изграждането на чиста мускулна маса и която е по-лесно да се поддържа с хранителни добавки след цикъла. Станозолола е универсален продукт и каквото и да кажа за него ще е малко. Само мога да отбележа, че стромба трябва да се приема 3 пъти дневно на равни дози (ако дозата е 30 милиграма - сутрин - обед и вечер по 1 таблетка), тъй като тя има доста малък период на полуразпад. Относно дозите препоръчвам болденона да се поставя съответно от 300 до 600 милиграма на седмица, а станозолола максималната ти доза да е 30-40 милиграма, защото при по-големи дози активната субстанция бива изхвърляна от организма, тоест да не хабиш материала ;)

За да избегнеш евентуален лек спад в мускулната маса след цикъла с болденон и стромба ти препоръчвам да продължиш само с Анавар, защото има по-силен антикатаболен ефект. Но преди да започнеш с него е хубаво да приложиш един прегнил от 5000 единици, за да стимулираш собственното производство на тестостерон. Анавара можеш да го приемаш до края на Юли без никакъв проблем, но след цикъла след стероидната терапия е задължителна :!:

Повече за нея можеш да прочетеш тук: https://anabol.bg/%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0 ... D0%B0.html

Относно самопоставянето на инджекции: https://anabol.bg/%D1%81%D1%82%D0%B5%D1 ... 0%B8%D1%8F

Успех желая!

georg1914

Мнениеот georg1914 » пон фев 04, 2019 9:28 am

Благодаря за бързия и изчерпателен отговор. От това, което разбрах едни флакон от 10мл болденон ще ми стигне за 6-те седмици, като първите 2 инжекции ще са по 2мл съответно 600 мг, а следващите 4 по 1,5мл съответно 450мг. Стромбата е ясна, че е 3 пъти на ден. Само да питам преди, след или по време на хранене да я пия?
До колкото разбрах прегнила го почвам в последната седмица на цикъла и го пия 10 дни, като нямам нужда от тамоксифен или кломифен?
От всичко прочетено искам да питам след цикъла наистина ли трябва да намаля тренировките до 2 пъти седмичко, както и приема на протеини, и кардиотренировките? Колко време трябва да е така или в моя случай Анавара ще помогне да преодолея този проблем? Само солов прием на Анавар ще бъде ли достатъчен за постигане на желания релеф и изгаряне на мазнините или да го комбинирам със Стромба, както го планувах? 4 месеца на Анавар не е ли много?

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » пон фев 04, 2019 10:33 am

Прегнила се слага ПОВРЕМЕ на цикъл, както съм ти го написал по-горе. Кломифена се прилага след стероидния цикъл в доза от 100 милиграма в период от 2 седмици (1 сутрин и 1 вечер), заедно с Трибестан 3 пъти на ден по 2 таблетки. След цикъла тренировките не се намалят, а се намалява тежеста на тренировките (тоест трябва да тренираш с 70-80% от килограмите и повече повторения). Тъй като повреме на стероидния цикъл тялото е в свръх форма и можеш да понесеш доста натоварване. Приема на протеин и кардио тренировките са задължителни повреме и след цикъла. Анавар е много добър продукт и солово с добър хранителен режим ще отрази доста позитивни ефекти, доколкото разбирам от предишния пост си планувал 6 седмичен прием на Анавар след цикъла със стромба и болденон, няма проблем този период да се удалжи на 8 седмици.

georg1914

Мнениеот georg1914 » пон фев 04, 2019 10:37 pm

Всъщност цикълът с болденон и стромба ще е 6 седмици, а анавара ще е 8. Единствено остана въпросът стромбата преди по време или след храна да я пия, ако това има някакво значение?

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » вт фев 05, 2019 1:59 pm

10-15 мин след храна

Върни се в “Инжекционни стероиди”