Decaver (Vermodje) + Turinover (Vermodje)

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
Потребителски аватар
giovani

Decaver (Vermodje) + Turinover (Vermodje)

Мнениеот giovani » пон яну 06, 2020 9:35 am

Здравейте, приятели!
Аз съм:
- мъж на 28 години,

- 80 килограма,
- тренирам от 3 години,
- тренирам 5 пъти в седмицата,
- пия протеин, L-карнитин, аминокиселини, витамини, гейнър,
- храня се 4 пъти на ден като приема ми на калории е 3500Ккал (1000Ккал над необходимото),
- целта ми е да кача още 10 килограма мускулна маса;
Желая да направя втори цикъл за маса, като пърият беше много успешен.
Много се радвам, да кажа че успях да задържа придобитите 10 килограма мускулна маса след"Цикъл за мускулна маса - 2"
(повече по темата).
От краят на първия ми цикъл минаха 124 дни (4 месеца)!

1. Този цикъл удачен ли е за моят опит?
2. Да купувам ли още протектори?
3. Прегнила и Кломифена достатъчни ли са?
4. Какъв тест да си направя преди и след цикъла, за да имам база за сравнение?
В лаборатории Статус видях , че изследват нивата на всеки хормон и ензим поотделно. Има ли някъде пакетна цена за всички мъжки хормони? Впрочем добре ли е да се изследват и чернодробните ензими преди и след терапията?
Вие какви изследвания си правите преди и след цикъла?
5. От предишният ми цикъл са ми останали 21бр. хапчета Naposim (Vermodje) Метан x 10mg. - може ли да ги включа в този цикъл?
Изображение

Благодаря предварително за всички отговори! :)
Можеш да кажеш, че имаш слаб ген, лош метаболизъм, а можеш просто да вдигнеш задника си от дивана и да започнеш да работиш над себе си, да си поставиш цел и да действаш. В този случай със сигурност ще постигнеш успех.

Потребителски аватар
n.nikolov

Re: Decaver (Vermodje) + Turinover (Vermodje)

Мнениеот n.nikolov » пон яну 06, 2020 1:08 pm

Здравей, цикъла е изготвен добре, но защо деката се поставя по веднъж седмично и то в доза 2,5мл :shock: . Бих ти препоръчал да поставяш нандролона понеделник и четвъртак по 1 милилитар като след всяко инжектиране разстриваш мястото с юмрук 30-сетина секунди. Цикъла е нормален няма от какво да се притесняваш, след стероидната терапия е ок!

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » пон яну 06, 2020 1:15 pm

Относно тестовете в лаборатория са задължителни при използването на Хормон на растежа, аз принципно никога несъм си следял нивата на тестостерон. Всичко се получава както в другите житейски неща, виждаш кое за теб е най-добре кое работи и кое не. Ако не си доволен от нещо явно органзима ти не го приема, влизаш консултираш се и вземаш ново. Така относно прапаратите аз бих изменил Туринабола с Метан, за покачване на повече мускулна маса.

Потребителски аватар
giovani

Мнениеот giovani » пон яну 06, 2020 2:13 pm

n.nikolov написа:Здравей, цикъла е изготвен добре, но защо деката се поставя по веднъж седмично и то в доза 2,5мл :shock: . Бих ти препоръчал да поставяш нандролона понеделник и четвъртак по 1 милилитар като след всяко инжектиране разстриваш мястото с юмрук 30-сетина секунди. Цикъла е нормален няма от какво да се притесняваш, след стероидната терапия е ок!

n.nikolov, много ти благодаря за окуражителните думи и полезни съвети! Исках да оползотворя двата флакона по 10мл. за 8 седмици и затова.
Веднага редактирам на вторник и петък по 1.25мл (8седм.*2пъти*1.25мл=20мл)! Добре ли е?

executor.89 написа:Относно тестовете в лаборатория са задължителни при използването на Хормон на растежа, аз принципно никога несъм си следял нивата на тестостерон. Всичко се получава както в другите житейски неща, виждаш кое за теб е най-добре кое работи и кое не. Ако не си доволен от нещо явно органзима ти не го приема, влизаш консултираш се и вземаш ново. Така относно прапаратите аз бих изменил Туринабола с Метан, за покачване на повече мускулна маса.

executor.89, много благодаря за бързият отговор!
- Относно лабораторните тестове:
Малко съм притеснен, явно от липсата ми на опит, и исках да имам база за сравнение. Щом не е нужно, ще пропусна тестовете, освен ако няма някакъв неочакван/страничен ефект.
- Относно смяната на Туринабола с Метан:
Уви, вече поръчах всичко и потвърдих поръчката със стероидите от горният образец, защото вече съм позлвал Метан и исках да видя ефекта на Туринабола какъв е.

executor.89, n.nikolov, приятели, какво мислите към гореспоменатите стероиди да добавя 2 седмици Метан (останаха 21бр. хапчета от предният ми цикъл), както следва: 1вата седмица 20мг, 2рата седмица 10мг?
Ако не е удачно - няма да го ползвам!
Прикрепям редакцията:
Изображение
Можеш да кажеш, че имаш слаб ген, лош метаболизъм, а можеш просто да вдигнеш задника си от дивана и да започнеш да работиш над себе си, да си поставиш цел и да действаш. В този случай със сигурност ще постигнеш успех.

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » пон яну 06, 2020 2:32 pm

Тъй като вече имаш налични 20 таб от Метана, започни с тях, защото е по-силен продукт от туринабола. 3 пъти на ден по 1 таблетка после превключи.

Потребителски аватар
giovani

Мнениеот giovani » вт яну 07, 2020 3:42 pm

executor.89 написа:Тъй като вече имаш налични 20 таб от Метана, започни с тях, защото е по-силен продукт от туринабола. 3 пъти на ден по 1 таблетка после превключи.

executor.89, n.nikolov, много ви благодаря за всичките безценни съвети!
Прилагам краен вариант на цикъла си в полза на читателите на форума. :)

п.п. Само не съм сигурен дали е добре да вземам Тамоксифен 10мг. през целият цикъл или само първите 4 седмици с Метан(Метандростенолон).
Изображение

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”