Болки в областта на бъбреците(Метан,Дека,Тамоксифен)

Потребителски аватар
giovani

Болки в областта на бъбреците(Метан,Дека,Тамоксифен)

Мнениеот giovani » чет яну 16, 2020 8:36 am

Здравейте, приятели!
Моля ако темата не е за този раздел, да бъде преместена! :)

I. Хронология:
1. Започнах цикъла на 08.Януари, и тъкмо започна 2рата седмица. Сложих и първият Прегнил.
2. 15.Януари, 23:00часа, преди лягане приех таблетка Тамоксифен 10мг.
(Преди лягане пия 250грама извара разбита с вода в Нутрибулет - до сега не ме е болял стомах от извара)
Събудих се в 03:00 часа с болка в стомаха, която бе сравнително силна(подозирам, че са бъбреците от Тамоксифена).
Преди да ме заболи корема забелязах често уриниране (през половин час), но тогава не ми направи впечатление.
3. 16.Януари, 10:00 ч., след 7 астрономически часа болката отмина и се усеща само леко. Не съм приемал нищо, и съм в готовност да спра цикъла.
4. 17.Януари, 10:00 часа, след 35 часа - болката вече се чувства само на гърба над таза, a при уриниране и дълбоко вдишване се усеща още по осезаема пулсираща болка. Не съм приемал нищо от 31 часа (нито Метан, нито Нандролон, нито Тамоксифен).
5. 18.Януари, 10 часа, след 79 часа - болката почти изчезна, чувства се съвсем бегло.
6. 19. Януари, 10:часа, след 103 часа - няма никакъв дискомфорт. Утре ще си направя изследване на черен дроб, бъбреци, свободен тестостерон и естроген, или е твърде рано за това?

Болката беше тук: Изображение

II. Въпросите са:
1. Да спра ли целият цикъл, и да направя следстероидна терапия - 2 седмици Clomiphene Citrate?
ИЛИ
2. Да заменя ли Метана с Turinover (Vermodje) Туринобол, а Тамоксифена с Анастрозол? (Анастрозол АЛВОГЕН (1мг/30таб.))
Предпочитам да не рискувам пак, ако болките са били от Метан или Тамоксифен.

3. Как да продължа цикъла/ или как да го спра? Какво да предприема?

3.1. Може ли да продължа така (Туринабол вместо Метан, Анастрозол 0.25 мг. вместо Тамоксифен 10мг.):
3.2. Да има ли въобще Нандролон Деканоат?

Изображение

III. Допълнителна информация:
Аз съм:
- мъж на 28 години,
- 80 килограма,
- тренирам от 3 години,
- тренирам 5 пъти в седмицата,
- пия протеин(AMIX Whey Pure Fusion), креатин, аминокиселини, витамини, гейнър, AMIX Liver Cleanse 100 Tabs., 4DN D-Aspartic Acid 200g., Омега 3-6-9 мастни киселини, чай от "Бабини зъби", Tribulus таблетки, аминокиселини.
- храня се 5 пъти на ден като приема ми на калории е 4000Ккал (1000Ккал над необходимото)

п.п. Предишен проблем - При първата инжекция на Нандролон Деканоат от 1.25ml. получих парене при уриниране. Проблема изчезна, като намалих дозата на 1.00ml.
Но сега нямам представа кое точно в дозите и/или самото лекарство причинява гореспоменатата болка.
Можеш да кажеш, че имаш слаб ген, лош метаболизъм, а можеш просто да вдигнеш задника си от дивана и да започнеш да работиш над себе си, да си поставиш цел и да действаш. В този случай със сигурност ще постигнеш успех.

Потребителски аватар
n.nikolov

Re: Болки в областта на бъбреците(Метан,Дека,Тамоксифен)

Мнениеот n.nikolov » нед яну 19, 2020 10:04 am

Направи ли си иследвания ?

Бъбреците болят, когато тялото е обезводнено, а метан и дека задържат изключително много вода, така че нещо не ми се връзват нещата.

Потребителски аватар
giovani

Мнениеот giovani » нед яну 19, 2020 10:40 am

n.nikolov написа:Направи ли си иследвания ?

Бъбреците болят, когато тялото е обезводнено, а метан и дека задържат изключително много вода, така че нещо не ми се връзват нещата.

Здравей, n.nikolov!

Чаках някаква насока тук, преди да си направя изследвания.
Днес е неделя, така че утре ще си направя излседвания на тестостерон, естроген, черен дроб и бъбреци. Ще пиша пак тук за резултата.

Относно пиенето на вода - на ден пия повече от 2 литра вода. Обичам да пия вода.

А не може ли да е от Тамоксифена? Последно пих Тамоксифен.

Какво мислиш за приема на Анастрозол 0.25 мг., Туринабол, Нандролон? Новата програма добра ли е?

Кой протектор е най-добър за Туринабол и Нандролон?
Можеш да кажеш, че имаш слаб ген, лош метаболизъм, а можеш просто да вдигнеш задника си от дивана и да започнеш да работиш над себе си, да си поставиш цел и да действаш. В този случай със сигурност ще постигнеш успех.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » пон яну 20, 2020 9:16 am

Имал съм същия проблем, но тогава правех цикъл със Станозолол и Тренболон, до няколко дена ми мина. Аз бих спрял тамоксифена може би тялото ти не го освоява както трябва.

Относно Анастрозола се приема в по-сериозни стероидни цикли.

Потребителски аватар
giovani

Мнениеот giovani » пон яну 20, 2020 10:14 am

n.nikolov написа:Имал съм същия проблем, но тогава правех цикъл със Станозолол и Тренболон, до няколко дена ми мина. Аз бих спрял тамоксифена може би тялото ти не го освоява както трябва.

Относно Анастрозола се приема в по-сериозни стероидни цикли.

Вчера и днес нищо не ме боли, а резултата е без отклонения.

Изображение

Мисля да продължа със стероидният си цикъл по следният начин:
- 6 седмици - Нандролон Деканоат (2 пъти в седмицата по 1мл.) + Туринабол (4 пъти на ден по 10 мг)
- останаха ми още 2 дози Прегнил (може би следващата и по-следващата седмица ще ги сложа)
- След цикъла 2 седмици Кломифен

Остава висящ въпроса какъв протектор да използвам по време на цикъла, след като е добре да изключа Тамоксифена, а Анастрозола също е неподходящ. Може би по едно хапче Провирон преди лягане?

Как преценявате точно кой протектор по време на цикъла да използвате? Провирон, Анастрозол, Тамоксифен...

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » пон яну 20, 2020 1:25 pm

Невиждам никакви забележки в изледванията, несъм доктор, но съм си правил доста пъти и по мойте съдя, че си ок.

Ефективно Тамокса може да бъде заменен с Проврион.

Потребителски аватар
giovani

Мнениеот giovani » пон яну 20, 2020 2:42 pm

n.nikolov, executor.89, благодаря ви и на двамата! Магазина и Форума нямаше да ги има без вашата помощ! Хубава и успешна седмица! :)

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » вт яну 21, 2020 12:52 pm

Успешна и на теб !

Върни се в “Травматология, Медицина”