Цикъл след травма в коляното

drct90

Цикъл след травма в коляното

Мнениеот drct90 » ср яну 10, 2018 6:17 pm

Здравейте момчета,

Имам един въпрос относно предстоящ цикъл, но първо да ви разкажа за мойте притеснения.
Миналата година правих цикъл само със стромба на Байер , в пика на цикъла започнах да имам жестоки болки в лактите, съответно по-малко в коленете, но съществуващи такива. Четох, че е като леко последствие на стромбата, щом изчиства водата от тялото, то я чисти навсякъде включително и ставите.
За мое огромно съжаление скъсах предна кръстна връзка, оперирах се Декември месец , операцията е минала добре , възстановяването на този етап върви добре. Надявам се да проходя скоро и да влезна в залата за да започна да тренирам горната част на тялото и когато крака е по-добре леко по леко и крака.
Началото на Май мисля да направя един цикъл с Туринабол + Стромба , но това са ми опасенията дали това премахване на водата от ставите би ми повлияло в/у възстановителния процес или по някакъв друг начин , т.е. да повиши вероятността за късане на ново?
Дали смяната на Стромбата с анавар би била удачна? Какво бихте ме посъветвали ?

Благодаря предварително!

Поздрави

Потребителски аватар
executor.89

Re: Цикъл след травма в коляното

Мнениеот executor.89 » нед яну 14, 2018 7:34 pm

Аз бих ти препоръчал да замениш всичко това с един хубав стероиден цикъл Дека + Тестостерон пропионат (около 8 седмци). Всички знаем, че деката има благоприятно въздействие върху ставите и сухожилията, така че при твоята ситуация това е най-удачният избор.

Успех!

Върни се в “Травматология, Медицина”