Съвет Анавар+ Туринабол или Примо + туринабол

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
drct90

Съвет Анавар+ Туринабол или Примо + туринабол

Мнениеот drct90 » съб мар 24, 2018 11:02 am

Здравейте приятели,

Спрял съм се на този цикъл Анавар + Туринабол .
Прием :
1-8 Седмица : 20 мг Анавар ( 10 мг сутрин и 10 мг вечер) / 20 мг Туринабол ( 10 мг сутрин и 10 мг вечер)
2-7 Седмица : 30 мг Анавар ( 20 мг сутрин и 10 мг вечер) / 30 мг Туринабол ( 10 мг сутрин и 20 мг вечер)
3-6 Седмица : 40 мг Анавар ( 20 мг сутрин и 20 мг вечер) / 40 мг Туринабол ( 20 мг сутрин и 20 мг вечер)

Терапия след цикъла : Климофен 50 мг на ден ( Дали е по-добре да взема Провирон) ?

Имам зад гърба си един цикъл със стромба, от който адски ме боляха лактите , най-вече в пиковите седмици.
Въпросът ми е дали от тези препарати , поради изчистването на вода е възможен същият резултат?
Оперирах кръстна връзка преди няколко месеца и искам да възстановя бедреният мускул, също така да намаля възможността от нови травми.

Дали същият цикъл с Примоболан ( орален ) би бил подходящ?

Интересува ме също така , личните ви резултати от тези препарати.
Като странични ефекти до колкото четох надали в тези грамажи са възможни, но какви биха били щетите по черния дроб и тестисите?

Потребителски аватар
executor.89

Re: Съвет Анавар+ Туринабол или Примо + туринабол

Мнениеот executor.89 » съб мар 24, 2018 7:11 pm

40 мг и от двата продукта на ден е висока доза. Ефектите на Оксандролон - Анавар идват чрез "натрупване", тоест по-удължен прием. Препоръчвам ти да удължиш периода (от около 10 седмици), и да намалиш дозите примерно максимално по 20 мг на ден и от двата продукта. И двата препарата подтискат макар и леко собственото производство на тестостерон, така че на 3-рата седмица положи 1 прегнил от 5000уи. След цикъла терапия с кломифен и трибестан е напълно достатъчна.

drct90

Мнениеот drct90 » нед мар 25, 2018 2:10 pm

Здравей отново,
Да ги започна ли от 10 мг или директно по 20мг?
Туринабола успоредно с Анавара ли да бъде или прием 8 седмици?
Кои марки на препаратите би ми предложил, които лично си доволен?
Кломифена какъв да му е приема? 2 седмици по 50 мг?

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » нед мар 25, 2018 4:18 pm

Ако си под 80 кг започни с по 10 милиграма паралено и от двата продукта. Аз лично използвам само Малай Тайгър и Фармаком Лабс, който скоро ще са налични всички техни продукти в онлайн магазина.

drct90

Мнениеот drct90 » пон юни 04, 2018 11:38 am

Здравей отново,
В крайна сметка си взех Анавар и туринабол ( от този готовият пакет , който имате на сайта).
Остава ми 1 цял блистер от Туринабола и 5-6 хапчета от 3ти блистер.
Започнах да ги приемам по 30 мг на ден - сутрин 20 мг Туринабол и 10 мг Анавар, след 6-7ч обратното, 20 мг Анавар и 10 мг Туринабол.
Преди 1 седмица увеличих дозите на 40 мг на продукт.
Въпросите са ми следните, скоро трябва да взема 2рата част от цикъла , т.е. още по 1 кутия от 2те.
Задължителен ли е Прегнила ? Дали бих могъл да взимам Провирон вмести орегнила ?
Забелязва се лек спад в либидото и точно поради тази причина бих искал да вкарам и Провирон.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » вт юни 05, 2018 7:33 am

Точно поради тази причина трябва да вземеш прегнил, а не провирон.

Бих те посъветвал да приемаш и 1 таблетка Тамоксифен вечер преди лягане, той също стимулира тестостерона.

Върни се в “Орални стероиди”