Помощ за цикъл.

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
angeloww

Помощ за цикъл.

Мнениеот angeloww » чет май 31, 2018 5:30 pm

Здравейте хора ,закупих си Метан и Стромба от сайта ,но забравих да си взема протектори и имам само една кутишка провирон. За цикъла съм си взел 250 таблетки на Алфа Фарма ( метан ) и Станозолол на GEP 2 кутишки по 96 талбетки на бройка ( 192 таблетки ). Заминавам за Англия в 6 сутринта и няма как да взема други протектори ,но се притеснявам тъй като ми е първият сериозвн цикъл ,преди съм правил по 1 стромба и 1 метан и то с разстояние около 6 месеца между тях. Не бях особен сериозен спортист и винаги търсех бързи резултати...сега вече съм решил да постигна много и искам дори професионално да се занимавам с това като фитнес инструктор и желая големи резултати. Тежа оклло 82-85 кг г/д и съм 1.89см. на 21г. почти. Приема на цикъла ще бъде:
1 седмица - 2 табл. метан и 2 стромба.
2,3седмица и така докрай ще пия по 3 табл. както ме посъветваха специалистите от сайта.
Много благодаря за съветите на всички които се отзоват ,тъй като съм леко притеснен... Спортувам от 1 месец (вече сериозно) иначе и само с добавки съм покачил теглото си с около 7 кг. Поздрави. ^_^

Потребителски аватар
executor.89

Re: Помощ за цикъл.

Мнениеот executor.89 » нед юни 03, 2018 10:54 am

Лошо е, че си пренепрегнал после курсовата терапия. Щом имаш провирон започни го след цикъла по 2 таблетки дневно (сутрин и вечер по 1). Също така след цикъла задължително трябва да си вземеш Тестостеронов Бустер, ЗМА и трибестан.

angeloww

Мнениеот angeloww » пон юни 04, 2018 9:43 am

Как се пие бустера ,какво е това ЗМА ( и как да го пия ) и трибестана също как се пие? Много ще съм ти благодарен ако ми обясниш колко време и какви дози да ги пия след цикъла ,а допълнително ме посъветваха а пия Тамоксифен по 3 таблетки до 30 дни след цикъла и провирона да го пия всеки ден по 1 с цикъла. Знам ,че не е хубаво ,че не се подготвих още от бг за цикъла ,но ще набавям всичко тук ,малко по - скъпо но качеството е перфектно и не се притеснявам. ;)

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » вт юни 05, 2018 7:39 am

Тестостероновия бустер и ЗМА са хранителни добавки, за тях има много информация в интернет. Тамоксифен трудно ще намериш в чужбина.

angeloww

Мнениеот angeloww » чет юни 07, 2018 2:34 pm

n.nikolov написа:Тестостероновия бустер и ЗМА са хранителни добавки, за тях има много информация в интернет. Тамоксифен трудно ще намериш в чужбина.

Ами по принцип е трудно ,но мисля ,че намерих..доста пари излиза ,но нямам избор и ще ги дам ако трябва. :) Какво е ЗМА? Малко тъп въпрос предполагам ,но постоянно срещам тази абревиатура и не знам какво значи..

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » чет юни 07, 2018 7:07 pm

ZMA - цинк, магнезий и витамин B6

MichaelJem
Контакти:

Помощ за цикъл

Мнениеот MichaelJem » вт юли 31, 2018 1:09 am

според мене не си струва да се зоби 250 мг седмично, няма защо да си подтискаш собсвеното производство за малото резултати, които ще имаш от моно цикъл с 250 мг. заложи на класиката-500мг седмично за 10 седмици, ще избухнеш много и от 500 мг седмично странични ефекти едва ли ще имаш

Върни се в “Орални стероиди”