Decaver на Vermoje

Тук, задавайте вашите въпроси отосно инжекционните стероиди.
fakenatty

Re: Decaver на Vermoje

Мнениеот fakenatty » пет ное 02, 2018 10:56 pm

Ако на бутилката е нямало секюрити код значи е било менте. Също така вермодже имат нов облик. Сам си прави изводите. Знам че те е яд за това, че си дал пари, но всеки е минал през това (както и аз). Избягвай продукти без код за проверка и продукти с много ниска цена (Аксио лабс, вермодже, бритиш драгон).

BeastM

Мнениеот BeastM » съб ное 03, 2018 8:10 am

Ами не знам човек, не е само за парите! В крайна сметка не знаеш какво слагаш в тялото си. А относно цената 69лв. им дадох на господата за деката само. Уж работели директно с производителя!! От 3 препарата никой не е истински!!! Не пазарувай от анаболбг!

fakenatty

Мнениеот fakenatty » съб ное 03, 2018 8:59 am

Повечето продукти на пазара са боклуци. Трябва да намериш точния човек или по скоро точните хора от които да си взимаш. Пиши ми на скайп и ще ти дам данните му. Още не съм пазарувал от него, но предлага марки, които не можеш да намериш лесно в България. Според мен anabol.bg може би имат качествени продукти като тези на pharmacom labs, но все пак имай едно на ум. Иначе човека от който ще взимам предлага марки като: SP Laboratories, Thaiger Pharma, Generics Pharma, Balco Labs.

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » съб ное 03, 2018 12:52 pm

Вермодже е много много стара марка. Особенно сивите кутии. От доста одавна нещата са им празни и затова първо четете преди да купувате.

Има си секция в която се публикуват изследвания на продуктите.

Потребителски аватар
admin
Site Admin

Мнениеот admin » съб ное 03, 2018 12:55 pm

fakenatty написа:Повечето продукти на пазара са боклуци. Трябва да намериш точния човек или по скоро точните хора от които да си взимаш. Пиши ми на скайп и ще ти дам данните му. Още не съм пазарувал от него, но предлага марки, които не можеш да намериш лесно в България. Според мен anabol.bg може би имат качествени продукти като тези на pharmacom labs, но все пак имай едно на ум. Иначе човека от който ще взимам предлага марки като: SP Laboratories, Thaiger Pharma, Generics Pharma, Balco Labs.

Реклама във форума не е позволена, редактирал съм ти поста.

Относно темата, както спомена колегата в сайта има достатъчно информация относно продуктите и преди да започнете стероиден цикъл - Хора моляви седнете поне за 1 час и направете един обилен ресърч на продукти марки и т.н.

Благодаря

BeastM

Мнениеот BeastM » съб ное 03, 2018 1:59 pm

Рисърч на какво? За кой от предложените от вас боклуци да си оставяме парите ли?! Аз съм купил от вас три препарата, от които никой не работи и вие ми казвате да правя рисърч :D Чудя се дали да се набутам с още 70 евро за Ройд тест и да пусна резултатите в нета. Ама вие не се притеснявате като гледам, нали гарантирате за химията си...

fakenatty

Мнениеот fakenatty » съб ное 03, 2018 3:21 pm

Защо тогава ги продавате? Продавате продукти, които не работят. Ще ти пиша на лично съобщение братле.

Потребителски аватар
admin
Site Admin

Мнениеот admin » съб ное 03, 2018 3:27 pm

Неможем на всяка партида да правим лабораторни тестове.

Разполагаме със стока, която всички други европейски онлайн магазини разпространяват.

А относно ресърча: https://anaboliclab.com/

fakenatty

Мнениеот fakenatty » съб ное 03, 2018 3:33 pm

Проблемът е, че няма код за проверка на бутилката. Но мога да кажа, че метана на фармаком лабс е добър.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » съб ное 03, 2018 3:53 pm

Johnny-Mnemonic-Blu-ray-Review-Szene-2.jpg
Johnny-Mnemonic-Blu-ray-Review-Szene-2.jpg (400.28 KиБ) Видяна 59 пъти

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Върни се в “Инжекционни стероиди”