Нужда от препоръка при цикъл за мускулна маса и релеф.

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
Потребителски аватар
Insanepaff
Контакти:

Нужда от препоръка при цикъл за мускулна маса и релеф.

Мнениеот Insanepaff » чет юли 12, 2018 9:51 pm

Здравейте колеги, преди 2 месеца направих първия си цикъл, който беше с Тест. Проп. и Туринабол на Malay Tiger. Останах доволен, изчистих много добре и качих около килограм мускулна маса, при положение че диетата ми за покачване на ММ беше неправилна, бях намалил въглехидратите твърде много (ще ми остане за урок).
Така да си дойда на темата намислил съм да направя втори цикъл след месец, при който искам да покача малко повече ММ но и едновременно да запазя релефа. Силно се колебая какви продукти да избера, ето няколко варианта които поне аз мисля ,че ще са адекватни на моя стаж със стероди:
1.Болденон
2.Примоболан
3.Мастерон
+ В Комбиция със Тест. Проп. и може би нещо орално като станазолол и анавар.
Като марки съм се насочил към Balkan Pharmaceuticals , Alpha Pharma , Vermodje Moldova , и също така Pharmacom Labs.
Относно Pharmacom Labs изчетох всичко в сайта им и ми направиха доста добро впечатление изглеждат доста надеждни!

Относно мен, аз съм на 28 години, 172см , 76кг , нисък процент мазнини, тренирам вече 8-ма година. Спазвам спортна диета храня се по от 5-6 пъти дневно.

Моля пропоръчайте ми комбинаций между тези или други също "по-леки" препарати.

MichaelJem
Контакти:

Нужда от препоръка при цикъл за мускулна маса и релеф

Мнениеот MichaelJem » съб юли 14, 2018 7:23 am

не може ли прима само за релеф ? Или само мастерон ? Или само провирон ? Или какъвто и да е там ДХТ препарат .. ? С всеки ДХТ препарат може да се постигне релеф или чиста маса в зависимост от отношението му анабоне: андрогенен индекс Релеф и покачване на чиста мускулна маса могат да се постигнат и с други препарати. Не всичко е медикаменти. Има също диета, методика на трениране и други неща.

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”