Относно първи цикъл

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
Vtvladimirov

Относно първи цикъл

Мнениеот Vtvladimirov » пет юли 13, 2018 12:41 pm

Здравейте , на кратко ... на 31 год съм , преди 4 месеца претърпях операция на рамото и вече отново мога да се върна в залата. Досега не съм ползвал стероиди , но искам да помогна на тялото си по-бързо да си върне формата от преди операцията а защо не и да я надмина. Прочетох доста в сайта и форума и като цяло се спрях на варианта Примоболан и Туринабол (видях примерните схеми) Въпроса ми е ако има нещо друго, което може да ми препоръчате или това е ок и второ не ми стана много ясно кога и какво да взимам за ПКТ.
Мерси предварително

Потребителски аватар
Insanepaff
Контакти:

Re: Относно първи цикъл

Мнениеот Insanepaff » вт юли 17, 2018 8:26 pm

По добре им пиши на Емейл-а, тук ще се изчакаш. Но като цяло по мое мнение примо става за първи цикъл в комбинация със туринабол или станазолол(аз лично използвах Тестостерон Пропионат и туринабол на Malay Tiger и останах много доволен). 6-8 седмици в пирамида. За терапия Кломифен цитрат 2 седмици, първата по 100 мг сутрин и вечер и втората седмица по 50 мг. Също ако си закупиш и трибестан от аптеката 2 кутии и Цинк на таблетки да позапазиш резултатите. Погледни този линк
https://anabol.bg/%D1%81%D1%82%D0%B5%D1 ... D0%BD.html

Потребителски аватар
executor.89

Re: Относно първи цикъл

Мнениеот executor.89 » съб юли 21, 2018 8:55 am

Нандролон Деканоат ще ти помогне най-бързо за възстановяването.

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”