Мнение относно цикъл с 4вида Тест + Станозолол

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
gymfan1

Мнение относно цикъл с 4вида Тест + Станозолол

Мнениеот gymfan1 » съб дек 29, 2018 10:43 am

Здравейте!
Обмислям скоро да започна втори цикъл с 4вида Тестостерон (Омнадрен) в съчетание със Стромба за период от 7 седмици, като първият беше със соло прием на Стромба, отново за 7 седмици.
При него успях да забележа малко от ефекта му за изчистване на мазнини, но успях да покача 4кг, като диетата ми беше с умерен прием на въглехидрати (200-250гр В, ~80гр М и 240гр П). Останах доволен и успях да запазя покаченото тегло, и силата на всички упражнения.
Относно вторият цикъл, 7 седмици, 1ва и 7ма седм да са с 250мг Тест и по 20мг/ден Стромба, 2-6седм - 500мг (вторник и четвъртък х250мг) и по 40мг/ден Стромба, и ароматазен инхибитор (Аромазин или Нолвадекс) по 1 таблетка/ден от 1та седмица. Както при първият, така и по време на този цикъл, ще приемам Омега-3, суроватъчен протеин и протектори за черен дроб.
За излизане от цикъл - последната 7ма седмица HCG 5000UI, след това 3 седмици - Кломифен цитрат и Бабини зъби.
Стромбата за вторият цикъл обмислям да е на Pharmacom Labs, като през първият цикъл беше на Alpha-Pharma.

Бих искал да чуя и Вашето мнение относно идеята ми за втори цикъл.
Благодаря предварително!

ПС: Възрастта ми е 25г, 180см висок и 84кг, и около 18-19% подкожни мазнини (предимно около ханша).

Потребителски аватар
executor.89

Re: Мнение относно цикъл с 4вида Тест + Станозолол

Мнениеот executor.89 » съб дек 29, 2018 1:46 pm

Цикъла е сформиран много добре. Но, първата ми забележка е относно Прегнила - слага се повреме на цикъла, а не след. Тоест можеш да го приложиш в 3та или 4та седмица. Също така си избрал като марка най-добрия избор предлаган от Anabol.bg за момента.

Препоръчвам да използваш и техния Сустанон от колкото Омнадрен.

Успех и весели празници.

gymfan1

Мнениеот gymfan1 » съб дек 29, 2018 5:49 pm

Здравейте!
Благодаря за отговора Ви, както и за съвета относно Прегнила.
До колкото за ароматазните инхибитори - обмислям варианта ако е Нолвадекс - 1ва-7ма седмица х1табл. и 2ра-6та седм х2табл./ден; съответно ако е Аромазин - 1ва-7ма седм. х 1/2табл. на ден, и 2ра-6та седм. х 1табл/ден.
Това разделяне го правя, заради милиграмите на съответните препарати, но може евентуално и да съм в грешка, защото до сега не съм се сблъсквал с тях и не знам как действат спрямо милиграмите. Също така и не знам кой е по-добър, и по-подходящ в случая.

Весели празници и от мен!

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » нед дек 30, 2018 12:55 pm

Нолвадекс (Тамоксифен) е по-добрият варянт, 1-2 таблетки дневно.

gymfan1

Мнениеот gymfan1 » нед яну 20, 2019 8:02 pm

Благодаря Ви за информацията!

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » ср яну 23, 2019 7:39 am

Успех!

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”