Съвет за първи цикъл

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
giovani

Съвет за първи цикъл

Мнениеот giovani » нед яну 06, 2019 2:25 pm

Добър ден!
Здравейте всички! Радвам се, че намерих този чудесен и интуитивен сайт, и научих толкова много от него.
Бих желал да се запитам до вас, относно това което обмислям за свой първи цикъл.
1. Информация за мен:
- мъж, 27 год., 176 см, 66 кг., първи цикъл
- 4 тренировъчни дни - 1 тренировъчен, 1 почивен...
дневен прием на 3000 Kcal(500Kcal излишък)
суроватъчен протеин Amix + Гейнър + Креатин Монохидрат + Мултивитамини + BCAA
2. Цел - качване на 10 кг.
3. Прикачвам таблица с планирания 8 седмичен прием на Метан с Тамоксифени и ZMA, и след това 2 седмици на Кломифен Цитрат и Трибестан.

Цикъл с Метан.jpg
Цикъл с Метан.jpg (205.95 KиБ) Видяна 683 пъти

Какво бихте ме посъветвали да променя, подобря или премахна? Има ли излишни неща ? Удачен ли е плана ми за прием и избраните лекарства и добавки?
Дали друг стероид е по-подходящ за мен?
Много ви благодаря за всичко , което сте написали! Това което сте направили със сигурност променя начина на живот на много хора към по-добро. Хора, като мен които нямат апетит или постигат резултатите си много бавно. Благодаря ви за прекрасната платформа!

Потребителски аватар
Hardy

Re: Съвет за първи цикъл

Мнениеот Hardy » нед яну 06, 2019 4:42 pm

Здравей, първо да кажа че не съм много напреднъл в стероидите но бих те посъветвал вместо метан да ползваш туринабол сходни препарати но без такава силна водна задръжка. Тамоксифен най вероятно няма да ти трябва по време на цикъла с туринабол ,но не очаквай 10 кг само с 1 орален препарат . Все пак изчакай и мнение на някой по опитен и успех.

giovani

Мнениеот giovani » нед яну 06, 2019 5:41 pm

Здравей, Hardy! Много ти благодаря за отговора и аргументираното предложение за Туранабол.

Ще изчакам мнение дали да избера:
1. Първата опция , а именно 8 седмичен прием на Метан с Тамоксифени и ZMA, и след това 2 седмици на Кломифен Цитрат и Трибестан.;
или
2. Смяна на Метан с Туранабол :) ;
или
3. Смяна на Метан с Туранабол+Сустанон.

Turanabol + Sustanon.jpg
Turanabol + Sustanon.jpg (259.08 KиБ) Видяна 671 пъти

Определено Туранабол ме впечатли със описанието си и мненията на опиталите го.

Потребителски аватар
Hardy

Мнениеот Hardy » нед яну 06, 2019 6:07 pm

Сустанона въпреки че има бавен естер трябва да се бие 2-3 пъти седмично ,така че най добре тестостерон енантат фармаком 300мг/мл и каквото друго си избереш с метан ще изригнеш много но ще се подуеш много от водната задръжка с туринабол ще се получи супер.

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » вт яну 15, 2019 7:28 am

И двата препарата са много добри, може да се поспори кой е ПО, но зависи какъв ефект търсиш. Като цяло за начинаещи първия стероиден цикъл с метандростенолон оказва много голям ефект. Туринабола се използва повече от спортисти, които търсят сила и издръжливост поради структората му да не задържа вода (фор-хидро-хлорид).

Цикъла ти е изграден много добре, нямам забележки.

Препоръчвам ти като марка да избереш или Малай Тайгър или Фармаком Лабс.

Успех ти желая, и ако имаш някакви въпроси не се колебай да питаш ;)

Върни се в “Орални стероиди”