Тест пропионат, дека, винстрол

Тук, задавайте вашите въпроси отосно инжекционните стероиди.
Todoroff

Тест пропионат, дека, винстрол

Мнениеот Todoroff » нед дек 01, 2019 7:42 pm

Здравейте колеги,

Колебаех да ли е добра идея да направя въпрсоният цикъл с тези три препарата. Да ли някоя друга форма на тестостерона няма да е по добре? Главно целя да се изчистя максимално следователно да кача чиста мускулна маса.

Имам опит с няколко цикъла от които не останах доволен. Може би от качеството на препаратите.

Като стаж в залата имам 3 години и половина, правил съм цикъл с тест енантант и стромба 8 седмици, после правих цикъл с тест енантат, дека и метан 12 седмици и последния цикъл който правих беше с тест суспензия, винстрол и метан 9 седмици след което веднага 3 седмици с параболан ацетат, пропионат и мастерон.

Висок съм 187см. 96 кг. На 25 г. Като по мои изчисления съм с около 20% мазнини.

Възможно е да несъм се спрял на правилният цикъл, но отново подчертавам че главната ми цел е да се изчистя максимално.
Ще съм благодарен да чуя вашите мнения.

Поздрави!

Потребителски аватар
executor.89

Re: Тест пропионат, дека, винстрол

Мнениеот executor.89 » вт дек 03, 2019 7:45 am

Деката и Станозолола - са сред най-популярните и ефективни спортни стимуланти. Приемат се както от начинаещи спортисти така и от културисти. За да засилите ефекта вие искате да включите и тестостерон пропионат, което е добър избор, но моята препоръчителна доза е не повече от 200 милиграма на седмица.

Цикалът ще допренесе отлични резултати в растежа на мускулите, както и подобряване на силата и издръжливостта. Както показват отзивите от този цикъл, комбинираната употреба на тези спортни стимуланти не води до неприятни странични ефекти ако се приемат антиестрогени повреме на цикъла и не се правят своеволия. Също така няма отрицателен ефект върху черния дроб.

Изнамерих стар мой цикъл, по който можеш да се ръководиш както споменах по-горе включването на тест п. ще е доста ефективно. Тук също така бих препоръчал използването на тамоксифен от 2-ра седмица до края на цикъла по 1 таблетка вечер преди лягане.

Седмици------Станозолол--------------Нандролон Деканоат------------Кломид
1------------2 таб. на ден------------250мг/1 амп. на седмица
2------------3 таб. на ден------------250мг/1 амп. на седмица
3------------3 таб. на ден------------250мг/1 амп. на седмица
4------------3 таб. на ден------------250мг/1 амп. на седмица
5------------3 таб. на ден------------250мг/1 амп. на седмица
6----------------------------------------------------------------------------2 таб. на ден
7----------------------------------------------------------------------------1 таб. на ден

Todoroff

Мнениеот Todoroff » вт дек 03, 2019 8:41 am

Ясно, а пък проп-а да го разделя на 2 пъти в седмицата, така ли излиза?

Потребителски аватар
armagata

Мнениеот armagata » ср дек 04, 2019 2:21 pm

2 пъти на седмица по 100 милиграма е супер доза

Todoroff

Мнениеот Todoroff » ср дек 04, 2019 5:47 pm

armagata написа:2 пъти на седмица по 100 милиграма е супер доза

Не е ли малко тази доза, или бъркам?

Върни се в “Инжекционни стероиди”