Станзолол и Туринабол

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
Dido

Станзолол и Туринабол

Мнениеот Dido » ср апр 29, 2020 3:59 pm

Здрвейте,
Започнах лек цикъл, цел изчистване и стягане, на 31г съм 180 и около 90кг.
Взел съм 100бр стромбафорт на Балкан и 100 туринабол на малай.
Започнах по 20мг/ден стромба след 7 дни ще вдигна на 30, след свършване то ще продължа с турнабол пак по 30мг и двете разделени на 3приема.
Въпроса ми е, нужен ли е кломид по време на цикъла и от кога да го започна и накрая за излизането дали е нужен и прегбил, като се има в предвид че дози те са малки.
Идеята да го взема е, че не съм тренирал от 8-9месеца и се изпуснах. Доста!
Иначе имам 5г стаж с 1 година пропуск и 7месеца тренировки преди злополучната зима.
Преди години бях направил един цикъл с метан и омнадрен. Та на въпроса, предвид извънредното положение и факта че нямам достъп до зала, разполагам с лостове прав лост и гори, идеята ми е да се изчистя до 2месеца корема и да се стена, което би станало и без добавки ако се бях усетил на време. Да взема ли нещо дроба и какво к колко и за след цикъла как да подходя.

Cust

Re: Станзолол и Туринабол

Мнениеот Cust » пет май 01, 2020 11:47 am

Не ти трябва прегнил, в тези дози няма да подтиснат много. След цикала 1 месец тамоксифен по 20 мг на ден и си готов. За черния дроб взимай карзил и лив 52 по време на цикъла и месец след това. Тренирай здраво и намали въглехидратите и си ок.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » съб май 02, 2020 8:50 am

Макар, че не подтискат много собственното производствона тестостерон не е лошо да се приложи 1 прегнил в 3-тата седмица от цикъла, така профилактично.

Dido

Мнениеот Dido » пон май 04, 2020 4:17 pm

Мерси, ще взема тези дни протектори, когато имам път към аптеката, жалко само, че не поръчах тамоксифен от тук с хаповете... Снощи обаче направих сметка за продължителността и излезна, че ако започна и свърша с 7дни х2 на ден
7×2+7×3+7×3+7×3+7×3+7×3+7×3+7×3+7×3+7×2
Излизат 10 седмици, дали не е малко множко за орален прием. Та на въпроса да си карам по план или да вдигна дозата в 4,5 и6 седмица по 40мг на ден, дефакто в последната седмица на стромбата и първите 2 на туринабола, попринцип съм се водил от това с минимално химия и добавки за сметка на добра храна и тренировки, но и двата препарата са ми непознати...

Потребителски аватар
armagata

Мнениеот armagata » вт май 05, 2020 10:14 am

10 седмици е нормален цикъл, препоръчвам доза от 30 милиграма

Dido

Мнениеот Dido » вт юли 14, 2020 6:45 am

И така, да споделя изводите си след края на приема.
Като цяло съм доволен, свалих част от мазнините и качих мускул, точно колко не мога да кажа, но ръцете ми се повишиха с от 40 на 42см,(като тези 40см бяха главно мазни) както и гърдите се оформиха. Свалих от ханша, като цяло тялото ми се преоформи добре, освен мазнините в ханша, но те не ми бяха и главна цел. Понеже ако трябваше да ги чистя до край, трябваше нищо да не остане от мене :D
Нямам забележки относно качеството на препаратите, освен че самите блистери на туринабола на малай бяха не до там добре направени,(станьола се отлепяше не както трябва) но това не е решаващото в случея.
КАТО ефект усетих по-добре стромбата, това може да се дължи и на факта, че започнах с нея. За терапия избрах тамоксифен по 20мг преди лягане, трибулус на амикс 40% 750мг. По 4 на ден и креарин с зареждаща фаза 6 дни по 20г. През цялото време лив 52, 3пъти по 2 сега 3пъти по 1
Това наред с факта, че намалих обема на тренировките от
1 гърди/гръб
2 рамо/трапец/ръце
3 крака/корем
4 крос
На 5 тренировки седмично с един крос на 6тия, както следва ден 1 гърди, 2 гръб, 3рамо/трапец,4 ръце, 5 крака/корем, 6и 7 почивка с бягане при желание.. Съчетано с терапията за след цикъл, дали е удачно за излизане от цикъла, понеже от 1вия ми цикъл, който беше на младини имам лоши спомени, качих 10 свалих 12 хаха, но тогава въобще не мислих за излизане от цикъл и тн

Дали, и кога ще удачно да направя един цикъл 6-8 седмици метан соло, като ще е най рано септември или октомври, или е твърде рано?

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » вт юли 14, 2020 12:43 pm

Браво колега !

Аз винаги съм препоръчвал на мойте клиенти, поне 3-4 месеца почивка след стероиден цикъл.

Върни се в “Орални стероиди”