Цикъл с Метан и Анаполон

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
Creed

Цикъл с Метан и Анаполон

Мнениеот Creed » чет юли 30, 2020 12:33 pm

Здравейте колеги, аз съм нов във форумите, но нямам избор освен да попитам от първо лице, защото не намерих информация на този конкретен въпрос. Искам да ме посъветвате дали да добавя към цикъла си и Метан освен Анаполон за по-хубав ефект. До колкото разбрах Анаполона върви доста добре с инжекционни препарати, но аз не искам да скачам толкова дълбоко още. Мисълта ми е ако някой от вас е пробвал комбинацията Метан и Анаполон да ми даде съвет как да ги комбинирам и дали изобщи има смисъл. Не съм приемал до сега Анаполон, но съм правил два цикъла с метан от, които бях доволен. Всяка информация ще ми бъде полезна, благодаря. :)

Cust

Re: Цикъл с Метан и Анаполон

Мнениеот Cust » пет юли 31, 2020 7:11 pm

И двата препарата са силно токсични и комбинацията според мен е абсурдна. Двата препарата имат силна водна задръжка и отката после ще е брутален. Ако искаш качествено натрупване на маса смени препаратите. Дай повече информация за себе си и според мен основата на всеки цикал трябва да е тестостерон, а с анаполона даже задължително.

Creed

Мнениеот Creed » пет юли 31, 2020 7:40 pm

Cust написа:И двата препарата са силно токсични и комбинацията според мен е абсурдна. Двата препарата имат силна водна задръжка и отката после ще е брутален. Ако искаш качествено натрупване на маса смени препаратите. Дай повече информация за себе си и според мен основата на всеки цикал трябва да е тестостерон, а с анаполона даже задължително.

Аз съм взел препарат за след края на цикъла, който уравновесява хормоните след това. Мисля, че ще помогне.

Creed

Мнениеот Creed » пет юли 31, 2020 7:47 pm

Cust написа:И двата препарата са силно токсични и комбинацията според мен е абсурдна. Двата препарата имат силна водна задръжка и отката после ще е брутален. Ако искаш качествено натрупване на маса смени препаратите. Дай повече информация за себе си и според мен основата на всеки цикал трябва да е тестостерон, а с анаполона даже задължително.
също така съм чел, че се сработва добре с метан.

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » съб авг 01, 2020 7:03 am

Много мои приятели са правили този курс, но разделено като примерно първо започват с Анадрола и посредата на цикъла заменят с Метандростенолон.

Моето мнение е, че може да се комбинират като Метана не трябва да бъде повече от 20 милиграма дневно. И двата препарата имат доста синергичен ефект и ще се допълнят един другиму.

Водната задръжка ще бъде доста голяма, така че ароматазните инхибитори са задължителни.

Cust

Мнениеот Cust » нед авг 02, 2020 3:41 pm

През целия цикъл ще трябва да биеш и прегнил, защото анаполона потиска много силно собственото производство. Хепапротекторите са абсолютно задължителни. Лично аз бих предпочел ако ползвам силен препарат да бъде трен или дека. С тези препрати загубеното след цикъла ще е много. Моя съвет е анаполона да не е повече от 4 седмици и да продължиш с друг препарат. Също бих вкарал тест енентат вместо метана. Нещо от сорта на 1-8 енентат и 1-4 анаполон, 9 и 10 тест пропионат за да запазиш повече от постигнатото и 3 дни след пропионат рст. Анастрозол, Провирон и прегнил, карзил, лив52 по време на цикала. Ти си прецени, но за мен се насочи към препарати с които ще запазиш по лесно масата като тест и болденон примерно.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » пон авг 03, 2020 5:02 am

Човека най-вероятно има непоносимост към игли.

Върни се в “Орални стероиди”