Отзиви за работата ANABOL.BG

Отзиви за работа доволни/недоволни клиенти,критики и препоръки.
Потребителски аватар
admin
Site Admin

Re: Отзиви за работата ANABOL.BG

Мнениеот admin » нед окт 13, 2019 5:29 am

Изображение

ivanov96

Мнениеот ivanov96 » ср окт 16, 2019 1:25 pm

Отношението към клиентите е невероятно,имат всички нужни препарати и протектори, какво повече му трябва на човек :D . Пожелавам Ви успех за напред!

Потребителски аватар
Щангиста
Контакти:

Мнениеот Щангиста » нед дек 29, 2019 11:53 pm

Най-добрия магазин за момента в БГ

Весело посрещане момчета, и ви желая през 2020 да сте по сериозни от към продукти ;))))

youtu.be/W99uSgaa5hY

Потребителски аватар
giovani

Мнениеот giovani » пон яну 06, 2020 8:21 am

1. Допада ми, че:
1. 1.Има много информация за стероидите, протекторите, правилният прием, желаните и нежеланите ефекти. Тук ще намерите повече информация от който и да е друг аналог в България.
1.2. Ако не сте сигурен в нещо винаги може да пишете във Форума, или на друг потребител. Досега съм получавал само добра и положителна обратна връзка от други потребители, на които съм писал.
1.3. Ако имате проблем по приема на стероиди, може да се обадите по телефона и да се консултирате с професионалист с опит.
1.4. Лесно може да се проследи дали стероидите са автентични - опаковка, код, сайт на производителя - всичко е прозрачно.
1.5. Буквално за два месеца качих 10 килограма мускулна маса, със стероиди за 200 лв, без нежелани странични ефекти!

2. Не ми допада, че:
2.1. Отговорите на зададени въпроси във Форума закъсняват, а често остават висящи въпроси. Също така отсъства модерация при шльокавица и повтарящи се въпроси.
2.2. Дизайнът на потребителския интерфейс (UI) е поостарял и не е адаптивен (RWD).
2.3. Пълно е с много двусмислени неща в описанието на лекарствата. Например:
- Кломифенът не става ясно колко таблетки съдържа - Изображение
- В цикъл "Мускулна маса - I" не ясно колко Кломифен и Нандролон Деканоат ще има - Изображение
2.4. Ако си купя продуктите в отдел Стероидни Цикли поотделно ще ми излезе по-евтино. Например: - Изображение
2.5. В цикъл Огромен има разминаване в планираният прием на "Тестостерон Енантат " и наличност вътре. Ето - Изображение

Обобщение:
В този сайт ще откриете автентични продукти и цялата информация нужна по правилната им опотреба.
Трябва редакция върху дизайна на сайта и някои дребни грешки в съдържанието - нищо което е особено важно за масовият потребител.
На мен ми правят впечатление защото съм програмист, и опоменатите неща могат лесно да се поправят от колегата-автор.
Държах да кажа нещата, които са ми направили недобро впечатление, защото искам сайта да върви напред и нагоре.
:)
Можеш да кажеш, че имаш слаб ген, лош метаболизъм, а можеш просто да вдигнеш задника си от дивана и да започнеш да работиш над себе си, да си поставиш цел и да действаш. В този случай със сигурност ще постигнеш успех.

Потребителски аватар
admin
Site Admin

Мнениеот admin » пон яну 06, 2020 1:26 pm

Благодаря ти много за погледа върху нещата, имаш 20% отстъпка при слеваща поръчка. Пишете ми на лично за да ви изпратя кода :)

Успех и щаслива 2020 :)

ivelinganovski

Мнениеот ivelinganovski » вт фев 18, 2020 7:15 am

Сайтът е от малкото , които предлагат качествени стероиди на нормални цени. Поръчвал съм преди и винаги съм оставал доволен от обслужването и от качеството на самите продукти. Силно препоръчвам!
Продължавайте в същият дух и занапред!

Bib

Мнениеот Bib » пет апр 17, 2020 6:48 pm

Максимално информативен сайт с добър екип ,качествени препарати ,коректност и бързо обслужване.Доволен съм !

Върни се в “Отзиви за работата на нашия Интернет Магазин”