Станозолол / Стромба - всичко за препарата и неговият прием

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
HVG55

Re: Станозолол / Стромба - всичко за препарата и неговият прием

Мнениеот HVG55 » вт фев 05, 2019 4:44 pm

n.nikolov написа:Осем седмичен прием със стероида станозолол в проект за мускулна маса, станозолол соло + терапия след цикъла, за да се възстанови андогенен тестостерон и да се предотврати рязкото пропадане на мускулна маса. Основата ни е станозолол, през първите осем седмици ние приемаме станозолол разделен на 2 приема в равни дози, защото станозолол има много малък период на полуразпад само 5-7 часа. От деветата седмица Proviron също разделен на два приема (сутрин и вечер преди лягане).
Примерен цикъл за солов прием на Станозолол / Стромба :

Седмица ------- Станозолол
1 ---------------------- 30-------
2 ---------------------- 30-------
3 ---------------------- 40-------
4 ---------------------- 50-------
5 ---------------------- 50-------
6 ---------------------- 40-------
7 ---------------------- 40-------
8 ---------------------- 30-------

Избрал си много добър препарат.

Успех в начинанието ;)

Здравейте,след двумесечна програма с креатин (монохидрат)протейн и амино за качване на мусколна маса реших и закупих стромба на малай за осем седмичен цикъл посочен от колегата по горе,единствено не съм решил дали да стигам до 50мг.или 40мг.да ми е максимума другото което мисля да променя е приемът да е три пъти дневно на всеки осем часа ще приемам стромбата самостоятелно без други стероиди но с карзил за да си предпазя черния дроб.Има съвети относно провирон и тамоксифе аз твърдо съм решил да е провирон не ми е много ясно обаче кога да започна да го пия на края на цикъла с стромба или в началото на първата втората седмица,тренирам от около 4 години активно непрофесионално разбирасе не съм приемал нищо до сега даже креатин приемам за пръв път малко ме е страх от страничните ефекти на стеройдите прочетох че стромбата е доста лек стеройд и затова държа да е самостоятелен приема първо да видя как ще ми се отрази.Моля ако нещо съм се насочил грешно да ме посъветвате и разяснение за приема на провирон.
Мерси

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » вт фев 05, 2019 6:29 pm

Колега е посочил цикъл за по-напреднали спортисти.

Аз те съветвам да не приемаш повече от 40 милиграма дневно.

Разделен прием през 4 - 5 часа.

Провирон не ти е нужен, защото стромбата е антагонист на естрогена.

Тамоксифен можеш да приемаш след 4-тата седмица до края на цикъла, защото той възбужда собственното производство на тестостерон, което ще се подтисне от станозолола.

След цикъла стероидната терапия с кломифен и трибестан е задължителна.

Успех!

HVG55

Мнениеот HVG55 » вт фев 05, 2019 8:06 pm

Благодаря ти за съвета,трябва ли и трибестан и кломифен да се използват заедно след цикъла или един от двата медикамента само да избера.И всъщност след като е слабичък стеройд стромбата може ли да нанесе сериозни поражения на естественито производство на тестостерон от организма,и още нещо правя цикъла с въглехидратна диета да очаквам ли все пак мусколен растеж или ще има ефект само върху изчистването от мазнини и водата която се е натрупала в организма след приемането на креатина.Благодаря

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » ср фев 06, 2019 9:18 am

Трибестана и кломифена се приемат взаимно. Ако станозолола не се приема повече от 8 седмици няма да нанесе поражения, но това не значи, че след стероидната терапия трябва да се пренепрегва.

Неразбрах относно диетата, ниско въхлехидратна или високо ?

HVG55

Мнениеот HVG55 » ср фев 06, 2019 3:37 pm

Ниско въглехидратна диета с приемане на въглехидрати предимно от зеленчуци и пълнозърнести продукти фасул,грах,леща в малки количества.Благодаря за бързия отговор разбрах за трибестана и кломифена.

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » ср фев 06, 2019 6:57 pm

Значи ще направиш работа, успех ;)))

HVG55

Мнениеот HVG55 » ср фев 06, 2019 8:18 pm

Надявам се,мерси за съветите.

HVG55

Мнениеот HVG55 » пон фев 11, 2019 3:51 pm

Още едно питане до колко време след започване на цикъла би трабвало да усетя нещо като прилив на сила или енергия или де да знам все нещо би трябвало да се промени предполагам,можеби ми е глупав малко въпроса но просто искам да знам какво да очаквам за да съм сигорен че всичко върви по план.Благодаря ви.

HVG55

Мнениеот HVG55 » вт фев 12, 2019 6:30 pm

Питам защото ги пия вече седмица и няма никъкъв ефект до сега.

HVG55

Мнениеот HVG55 » пон фев 18, 2019 9:11 pm

Привет на всички предполагам че нямам отговор заради глупавото питане (няма значение),просто искам да споделя че завърших първите две седмици с по 30мг.дневно за момента не съм свалил нито един килограм обаче чуствам че съм понапонпан малко опредекено имам малко растеж и вените леко започват да ми излизат обаче натрупаните мазнини от преди са си налице все още и няма и помен от увеличаване на силата споделям го понеже четох доста по различни неща за стромбата на малай можеби е още рано в моят случай незнам от днес съм на 40мг.дневно ще пиша пак след две седмици.приемам съвети и упреци и всякакви коментари от по опитните в форума.Благодаря

Върни се в “Орални стероиди”