Станзолол и Туринабол

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
Dido

Станзолол и Туринабол

Мнениеот Dido » ср апр 29, 2020 3:59 pm

Здрвейте,
Започнах лек цикъл, цел изчистване и стягане, на 31г съм 180 и около 90кг.
Взел съм 100бр стромбафорт на Балкан и 100 туринабол на малай.
Започнах по 20мг/ден стромба след 7 дни ще вдигна на 30, след свършване то ще продължа с турнабол пак по 30мг и двете разделени на 3приема.
Въпроса ми е, нужен ли е кломид по време на цикъла и от кога да го започна и накрая за излизането дали е нужен и прегбил, като се има в предвид че дози те са малки.
Идеята да го взема е, че не съм тренирал от 8-9месеца и се изпуснах. Доста!
Иначе имам 5г стаж с 1 година пропуск и 7месеца тренировки преди злополучната зима.
Преди години бях направил един цикъл с метан и омнадрен. Та на въпроса, предвид извънредното положение и факта че нямам достъп до зала, разполагам с лостове прав лост и гори, идеята ми е да се изчистя до 2месеца корема и да се стена, което би станало и без добавки ако се бях усетил на време. Да взема ли нещо дроба и какво к колко и за след цикъла как да подходя.

Cust

Re: Станзолол и Туринабол

Мнениеот Cust » пет май 01, 2020 11:47 am

Не ти трябва прегнил, в тези дози няма да подтиснат много. След цикала 1 месец тамоксифен по 20 мг на ден и си готов. За черния дроб взимай карзил и лив 52 по време на цикъла и месец след това. Тренирай здраво и намали въглехидратите и си ок.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » съб май 02, 2020 8:50 am

Макар, че не подтискат много собственното производствона тестостерон не е лошо да се приложи 1 прегнил в 3-тата седмица от цикъла, така профилактично.

Dido

Мнениеот Dido » пон май 04, 2020 4:17 pm

Мерси, ще взема тези дни протектори, когато имам път към аптеката, жалко само, че не поръчах тамоксифен от тук с хаповете... Снощи обаче направих сметка за продължителността и излезна, че ако започна и свърша с 7дни х2 на ден
7×2+7×3+7×3+7×3+7×3+7×3+7×3+7×3+7×3+7×2
Излизат 10 седмици, дали не е малко множко за орален прием. Та на въпроса да си карам по план или да вдигна дозата в 4,5 и6 седмица по 40мг на ден, дефакто в последната седмица на стромбата и първите 2 на туринабола, попринцип съм се водил от това с минимално химия и добавки за сметка на добра храна и тренировки, но и двата препарата са ми непознати...

Потребителски аватар
armagata

Мнениеот armagata » вт май 05, 2020 10:14 am

10 седмици е нормален цикъл, препоръчвам доза от 30 милиграма

Върни се в “Орални стероиди”