Моля компетентните да помогнат

Тук, задавайте вашите въпроси отосно оралните стероиди.
Begovich

Моля компетентните да помогнат

Мнениеот Begovich » пет ное 15, 2019 5:26 am

Здравейте приятели! Вчера започнах цикъл със Стромба и Туринабол на Nove Pharm с цел да изгоря малко мазнини. Изпих сутринта в 6.00 часа 10мг.стромба и след 15 мин започнах да се дразня на всичко около себе си, топло взе да ми става и си викам тва е хапче е бетон, но след известно време зпочна нещо около черния дроб да се усеща като тъпа болка и продължи през целия ден. След това изпих втората стромба и един туринабол в 11.00 часа преди фитнес, такава сила и енергия имах, просто не мога да ви опиша, но и доста силен пулс имах.

И сега въпроса ми е дали някой е ползвал стромба и туринабол на Nove Pharm?
Нормално ли е от първите 20 мг стромба и 10 мг туринабол да получа толкова сила и болки в главата, в черния дроб, топли вълни, агресивно поведение ?
Дали в тези хапчета няма нещо по-силно? Защото ме е страх да продължа да ги приемам още 2 месеца ?
Аз си бях намислил 30мг стромба и 30 мг туринабол на ден, но след първата стромба направо се наплаших.
Очаквам вашите мнения, поздрави :)

Потребителски аватар
armagata

Re: Моля компетентните да помогнат

Мнениеот armagata » пет ное 15, 2019 9:23 am

Това ми наподобява на ефектите на субратомин, колеги ???

Begovich

Мнениеот Begovich » съб ное 16, 2019 1:20 pm

Замених въпросната стромба с тази на General European Pharmaceuticals. Със страх от предишния опит изпих половин таблетка и за щастие до 30 мин. не усетих такъв гаден ефект както при стромбата на Nove pharm и изпих другата половина.
Да отбележа, че таблетките са меки, трошат се лесно. Някой пробвал ли е тая стромба на General European Pharmaceuticals - stanolic с бяла опаковка и какви са му впечатленията

Begovich

Мнениеот Begovich » съб ное 16, 2019 1:27 pm

armagata написа:Това ми наподобява на ефектите на субратомин, колеги ???

Приятел, чувството беше ужасно гадно, вдигах тежко не се изморявах, но едни болки в черния дроб, корема, главата все едно ток тече през мен плюс това неможех да се концентрирам, звуците ги чувах много по изострени. За съжаление болката в корема и малко около черния дроб си стои все още.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » пон ное 18, 2019 12:40 pm

Чист Субратомин според мен, Липовенче ))

Това са мой предположения, според мен не тия понася организма за това не я употребявай.

Върни се в “Орални стероиди”