Съвет за първи цикъл

Тук, задавайте вашите въпроси отосно инжекционните стероиди.
Cust

Re: Съвет за първи цикъл

Мнениеот Cust » вт окт 01, 2019 11:58 am

Благодаря за отговора! До тук има само болка от пропионата, а от това, което четях за трена се бях приготвил за по сериозни странични ефекти, а то се оказа, че не е кои знае какво, поне за сега. Интересно ми е само, че получих яка мускулна треска откакто ги приемам, а тренировките винаги са били доста сериозни. Четох, че може да е от трена?

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » вт окт 01, 2019 8:17 pm

Не е от трен-а, диетата и възстановяването ти куца.

Cust

Мнениеот Cust » ср окт 02, 2019 1:14 pm

Човек ям по килограм и половина месо на ден, ориз, ядки, протеин, витамини. Тия дни не мога да спя нещо, доста ми е жега, но от към храна не мисля, че е пробрлема. Ще видим след седмица как ще е.

Cust

Мнениеот Cust » чет ное 07, 2019 11:31 am

Отзиви от цикъла: качих 7 килограма, но има и мазно, въпреки хранителния режим. Според мен теста на фармаком не е лош, но тренболона на малай не става за нищо. Никакви странични ефекти, никакъв хъс, нищо различно, а дозите на първи цикъл не са малки. Нямаше задушлива миризма от него и тем подобни. Лично аз повече няма да ползвам продукти на малай. Използвах прегнила по време на цикъла и утре почвам кломида, кленбутерола и добавките. Проблеми от препаратите като висока температура и тем подобни ни съм имал.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » пон ное 18, 2019 12:42 pm

Рядко чувам лоши мнения за Малай, но всеки организъм е различен. За Фармаком няма какво просто да говорим това е ТОП бранд в световен мащаб, шапка им свалям !

Ефектите от тренболона са : Задъхване няма ли го найстина вътре не е ок.

Върни се в “Инжекционни стероиди”