Сустанон + ДЕКА + МЕТАН

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
Потребителски аватар
n.nikolov

Re: Сустанон + ДЕКА + МЕТАН

Мнениеот n.nikolov » пон юли 27, 2020 10:05 am

battlefield написа:хранителния режим ти е най важен , правил съм цикъл с пропионат стромба и туринабол за маса и съм стигал до 119 кг от 108 и съм привърженик на бързо действащите препарати . до седмици разбираш работят или не , ако си познаваш и тялото де ! , а сега със същите препарати само че стромбата ще е винстрол ще си изкарам цикъла за релеф

Бих предпочел Спортен Хранителен режим, а не строги диети от тях само си "ебаваш майката" (с извинение) на организма.

Спортен хранителен режим :

Хранене: Здравословно за всеки организъм е именно разнообразието, което включва в себе си всички макронутриенти – мазнини, въглехидрати и протеини. Преработените полуфабрикати в магазина със сигурност не се включват в тази графа.

Прекалено малкото калории, пречат на правилното протичане на процесите в тялото ни !

От най-голямо значение е да сме здрави, добрата физика е следствие, така че едно ограничаване от лошите храни също ще ви предаде желаните ефекти.

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”