ТРТ или нещо такова

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
peterock

ТРТ или нещо такова

Мнениеот peterock » чет фев 20, 2020 12:25 pm

Аз споменах темата за инжекционни стероиди, че искам да направя дълъг цикъл с енантат за да видя дали ще ми се отрази добре на жизнеността. Сега в момента съм на 2 приема на тест е от малай тайгър и мога да кажа , че на 5ия ден след първият прием почувствах повишение на тонуса и добро настроение. Явно енантата си рабоит, но все пак ще направя тест след четвъртата седмица да видя нивата на тестостерон и естроген. Един аптекар ми продаде Ритаболин(нандролон) 4 ампули за 100 лв, което не е много изгодно, при положение, че са по 50мг. Но и нандролона включих заради лечебните му способности(противовъзпалителни, енергия и либидо). И при тези цени които той ми иска се чудя дали да не взема от деката на Малай Тайгър. Някой пробвал ли я е? Дали си е нандролон в нея? Имам 10 ампули тестостерон , които ще бия веднъж на седмица и ако преценя , че ми действа добре ще продължа така за цяла година. Знам че трябва да включа антиестрогени и прегнил(да не овехнат топките) по някое време. Кога ще е добре да ги включа и какъв да е антестрогена? И прегнила колко често ще трябва? Ще съм благодарен за мнения

Потребителски аватар
executor.89

Re: ТРТ или нещо такова

Мнениеот executor.89 » съб фев 22, 2020 8:55 am

Продуктите на Малай са най-доброто качество в момента на Българския пазар. Ако прилагаш този Ретаболил за лечебни цели анти-естрогени не ти трябват. Но както виждам изкаш от ТРТ да превключиш на по-бърза скорост (стероиден цикъл). :roll: :D

peterock

Мнениеот peterock » вт фев 25, 2020 4:01 pm

Мисля , че си прав executor.89. Надявам се , че 250 мг тест и 50мг нандролон на седмица е ок за по-дълго ползване

peterock

Мнениеот peterock » ср мар 11, 2020 12:04 pm

След пета седмица съм и се чувствам много енергичен, Скоро ще си направя тестове на хормоните. Притеснявам се , че не взимам нищо антиестрогенно и си мисля дали да не добавя стероид с антиестрогенни качества. Провирон не ми се пие, а мастерон не ми се цели през ден или всеки ден. Чудя се дали да не ползвам примоболан в малки дози. Чето хнякъде , че понеже е ДХТ подобен имал антиестрогеннии качества. Това така ли е ? И този на Балкан Фарма става ли?

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » чет мар 12, 2020 12:54 pm

По-добре станозолол (винстрол), той е антагонист на естрогена.

peterock

Мнениеот peterock » пет мар 13, 2020 10:02 am

executor.89 написа:По-добре станозолол (винстрол), той е антагонист на естрогена.

Благодаря!

battlefield

Мнениеот battlefield » съб апр 18, 2020 7:02 pm

продуктите на малая от сайта ли са и освен , че се чувстваш енергичен какви резултати от към мускулна маса имаш

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”