Покачване и изчистване едновременно?

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
sound9r

Покачване и изчистване едновременно?

Мнениеот sound9r » нед фев 09, 2020 10:32 am

Здравейте! Темата ще е малко дълга, но очаквам да помогнете.
Да започнем с това, че имам един цикъл зад гърба си с тест. енантат, който беше 6 седмици и се получи задоволително. Минаха 3 месеца откакто го приключих.
Теглото ми е 71кг., височина 1.70. Години - 20.

Планувам да направя един цикъл или два, един след друг.
Идеята ми е да кача определено тегло, и да изчистя едновременно до лятото, до юни-юли. Да, звучи сложно, а и на практика изглежда трудно.
Живот и здраве, планирам го за средата на март, началото на април, когато времето стане по-топло, защото много лесно се давам на настинката и не искам да ме събори посредата на цикъла. А и мисля, че е добре като период .

Имам две идеи, които съм си направил предварително, като план.
Единият вариант (ПЪРВИ) е да направя един цикъл за покачване, с продължителност 10-12 седмици, а изчистването да го оставя за по-късен етап. Т.е., ако започна 10 седмичен цикъл, на 23 март, по план, краят трябвя да е 31 май. С терапията след цикъл, която ще започне най-вероятно на 8-9-10-11 юни, краят трябва да е към 21-22-23 (ако върви всичко по план). Следователно, редно ли е да започна цикъл за изчистване през август месец или просто няма да има смисъл?
Вариант (ВТОРИ) е да направя пак 10 седмичен цикъл за покачване, след като минат 10-те седмици, да мина на някаква подържаща доза от ТЕСТ, да речем 100-150мг., в продължение на 1 месец и след това да започна друг цикъл за изчистване. Така пък става много дълго без почивка, 25-30 седмици на химия.

(ПЪРВИ) вариант.
1-12 седмица - Тест Енантат 600мг./седмица
1-4 седмица - Метан 30мг./ден
8-11 седмица - Туринабол 30мг./ден
...
Това за покачване, за изчистване нямам идея как да подходя и кога.
Върти ми се пропионат с анавар или стромба.

(ВТОРИ) вариант.
1-10 седмица - Тест Енантат - 600мг./седмица
1-10 седмица - Дека - 250мг./ седмица (не съм фен на деката, не знам защо съм я сложил тук)
1-5 седмица - Метилтестостерон - 25мг./ден

Като тук, вместо да спирам цикъла, мога да продължа 1 месец на някакъв Тест по 100-150мг. и след това да започна друг цикъл, който да е за изчистване и пак нямам идея за него.

НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРЕПАРАТИТЕ И ДОЗИТЕ ДА СА СЪЩИТЕ, КОИТО СЪМ СПОМЕНАЛ, ТОВА Е КАТО ПРИМЕР И ПОДХОД.
Надявам се, някой ако има по-добра идея, да сподели.
Протектори и излизане не съм писал, защото все още не знам какъв цикъл ще правя.

Потребителски аватар
executor.89

Re: Покачване и изчистване едновременно?

Мнениеот executor.89 » пон фев 10, 2020 8:53 am

И двата варянт са удачни само във втория ще са задължителни антиестрогени като Аримидекс и провирон, защото водната задръжка ще е доста голяма. След цикъла можеш да продължиш ефективно с Анавар в минимална доза (20-30 мг) дори до края на септември. Това е моята схема от доста години насам и винаги съм успявал да запазя на 80% придобитото повреме на стероидния цикъл.

Просто анавар е много добър продукт за мост между два цикъла, но повечето спортисти правят грешка и чакат ефект на 2-3 седмица.

Оксандролон е лек анаболен стероид, които ефекти се прояват след натрупване на активната субстанция в организма ( 8-14 седмици).

Успех !

sound9r

Мнениеот sound9r » пон фев 10, 2020 9:06 am

executor.89 написа:
Просто анавар е много добър продукт за мост между два цикъла, но повечето спортисти правят грешка и чакат ефект на 2-3 седмица.

Оксандролон е лек анаболен стероид, които ефекти се прояват след натрупване на активната субстанция в организма ( 8-14 седмици).

Успех !

За мост между два цикъла или това да бъде вторият цикъл, не те разбрах. Анавар в комбинация с какво?

Защото мисля да започна с един от двата варианта, които съм посочил за качване и след това да започна следващия, който да е за изчистване. Т.е. с анавар. Само, че да не го започна веднага, ами, преди да го започна, да направя 1 месец с някаква подържаща доза на тест, 100-150мг. и тогава да го започна. Има ли смисъл?

Би следвало:
1-10 седмица - Тест Енантат 600мг./седмица
6-9 седмица - Туринабол 30мг./ден (има ли място въобще тук)
11-14 седмица - Тест Енантат 150мг./седмица
и от тук да започна следващия
15 седмица...
Анавар и...

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » вт фев 11, 2020 1:05 pm

Колегата имаше превид да си избереш един от двата цикъла, и накрая да завършиш с анавар. Поддържаща доза от тестостерон (пропионат) също би било удачен варянт.

sound9r

Мнениеот sound9r » вт фев 11, 2020 1:47 pm

n.nikolov написа:Колегата имаше превид да си избереш един от двата цикъла, и накрая да завършиш с анавар. Поддържаща доза от тестостерон (пропионат) също би било удачен варянт.

Да, разбрах какво иска да каже, но идеята ми беше да не смесвам толкова много препарати за 20 седмици и да направя някаква пауза между двата цикъла, както бях написах по-горе с енантат за 1 месец.
И затова добавих тази поддържаща доза за 1 месец след първия цикъл, за да не спирам напълно и след това да започна втория цикъл.

Това което искате да ми кажете, би изглеждало така, ако съм ви разбрал:
6-9 седмица - Туринабол 30мг./ден (има ли място въобще тук???)
1-10 седмица - Тест Енантат 600мг./седмица
11-20 седмица - Анавар 30мг./ден
11-20 седмица - Пропионат - Кога и по колко?

Ако е объркана схемата, поправете ме :)

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » чет фев 13, 2020 11:07 am

Объркана е и то доста жестоко, трябва да направиш комбинация от препаратите, а не да ги взимаш един след друг.

sound9r

Мнениеот sound9r » чет фев 13, 2020 2:07 pm

Е, да де, нали това пиша. Къде са един след друг. Това не е ли комбинация?
МЕТАН, ТУРИНАБОЛ И ЕНАНТАТ и след това АНАВАР И ПРОПИОНАТ?

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » пон фев 17, 2020 8:18 pm

Метан и Туринабол са доста сходни продукти, според мен би било по-добре да се замени със станозолол.

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”