Тест Енантант и Болденон

Тук, задавайте вашите въпроси отосно инжекционните стероиди.
battlefield

Тест Енантант и Болденон

Мнениеот battlefield » пет мар 27, 2020 11:14 pm

Здравейте, чудя се как да комбинирам цикъла , през колко дни да ги бия , на 35 години съм 104 кг имам 15 годишен стаж и 2 цикъла зад гърба ми , може ли някой да напише в няколко реда цялат работа , през 3 дена ли да ги бия , след 1 седмица прегнил и всеки ден по 1 тамоксифен или кломид и 2та препарата мисля да са на малая тигър дано не са го развалили с годините

Потребителски аватар
executor.89

Re: Тест Енантант и Болденон

Мнениеот executor.89 » съб мар 28, 2020 9:40 pm

Болденона може да го поставяш в доза от 400 милиграма на седмица (2 ампули), тестостерон енантата перфектно върви в доза от 500 милиграма седмично.

Аз бих ги прилагал : понелник - вторник - четвъртак - събота (тъй като най-голямото натоварване е в началото на седмицата).

Бих ви препоръчал да ползвате тамоксифен 1 таблетка преди лягане от 3-тата седмица на цикъла до самия му край.

Тук много добра роля ще играе и ако добавит някакъв орален стероид като станозолол или туринабол в доза 30 милиграма дневно разделен на 3 равни приема (през 4 часа).

След приема Кломифен цитрат в доза от 100 милиграма дневно в период 2 седмици.

battlefield

Мнениеот battlefield » нед мар 29, 2020 11:55 am

благодаря за изчепателния отговор , преди години продуктите на малая тигър бяха много добре , дали са ги развалили с годините , че виждам вече няма и сайт даже на компанията , имате ли някакво инфо в момента на какво качество са ?

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » нед мар 29, 2020 6:06 pm

За момента най-добрата продукция на спортни стимуланти произвеждаща се за европейския пазар е тази на Малай Тайгър.

battlefield

Мнениеот battlefield » пон мар 30, 2020 6:51 pm

мога ли да попитам последен въпрос кое повече ще ми натвари хормоните и тестисите ,цикъла е по 20 инжекции от 2та препарата, ако ги бия като вашата система понелник - вторник - четвъртак - събота ще свършат за 2 месеца и малко , а ако ги бия по продължително примерно вторник - четвъртък - неделя и така да ги въртя , цикъла ще излезне 3 месеца точно , кой вариант ще щади повече тестесите /

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » вт мар 31, 2020 12:21 pm

и в двата случея ще се натоварят, така че ти препоръчвам в 4-тата седмица от цикъла да приложиш един прегнил от 5000 идиници, също става и 3-4-5 седмица по 500 единици.

battlefield

Мнениеот battlefield » вт мар 31, 2020 4:54 pm

благодаря за инфото 5000 единици ако ги разтрворя могат ли да седят 3 седмици в хладилник разтворени и след края на цикъла ще е нужен ли пак прегнил

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » ср апр 01, 2020 10:42 am

в хладилник може да се съхраняват, също така можеш да поставиш един 5000 на 2 пъти, разделен на 2 седмици по 2500ui

battlefield

Мнениеот battlefield » съб апр 25, 2020 7:48 pm

ъпдейт ...
днес стават 25 ден от цикъла , 3 метана на ден , вторник - четвъртък и неделя (енантант и болденон и се въртят какъвто ред дойде средно се пада по 375 мг на седмица от препарат ) , храната е на топ ниво не само за цикъла , а години наред , тренировките са доста тежки и добавките са от А до Я не само за цикъла , а години на ред , в момента съм към 106.5 кг сутрин на гладно , но това главно го дължа на метана защото го усетих още от началото , в момента усещам и леко повече тестостерон , но този болденон не мога да го усетя нещо , правя сравнение с цикъл с тест пропионат преди време към средата на цикъла вече имах 30 % прираст на сила отгоре , в момента не усещам голяма промяна на сила нещо от рода на 5 % от преди , цикъла е 3 месеца доста рано е още 25 ден знам , мисълта ми е да сменя ли болденона с друга марка или друг препарат и дали да убелича дозите както каза колегата по горе на онелник - вторник - четвъртак - събота , правя цикли доста рядко 10 години съм тренирал чисто и искам като правя нещо да е като хората ?

Cust

Мнениеот Cust » съб апр 25, 2020 8:44 pm

Тези дози са доста малки, реално трябва да са 500 на 500 на седмица за да ги усетиш, а това, че са на малай тайгър става още по интересно.... Аз лични съм взимал продукти от тук на pharmacom и на malay. Pharmacoma работи, но малай тайгъра не струва, взех на тях тренболон ацетат по препоръка на хората от сайта и беше гола вода, чист маслен разтвор. Моя съвет е ако можеш да си вземеш на pharmacom препарати и действай в по високи дози до 8 седмици, след това излез на 3 седмици пропионат през ден по 100 и винстрол всеки ден по 1 мл = 50 милиграма и след това рст с кломид 10 дни по 100, 10 по 50 и тамоксифен 2 седмици по 30 и 2 по 20, прегнила го вкара 2 пъти по 2500 в средата на курса и 2 пъти по 2500 преди края точно. По 2 таблетки тамоксифен по време на курса. А метана го остави само 4 седмици за силен старт, за да не си натоварваш черния дроб. Взимай и карзил по 300 милиграма на ден, за да си сигурен, че няма да имаш проблем.

Върни се в “Инжекционни стероиди”