Първи цикъл

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
beastmode

Първи цикъл

Мнениеот beastmode » пон май 06, 2019 12:09 pm

Здравейте,

Имам нужда от малко насоки за първи цикъл, всъщност преди няколко месеца бях започнал орален цикъл с дианабол и туринабол, но го прекъснах на третата седмица, защото се оказа, че съм склонен към ароматизация и не бях подготвен с анти-естрогени.

В момента се двоумя между соло цикъл с тестостерон енантат или същия, които бях започнал с дианабол и туринабол, като целта ми е да покача 5-10кг. Тренирам от известно време вече - 25г, 175см, 65кг., подготвил съм си хранителен и тренировъчен план за покачване на маса.

Смятам, от седмица 2 да включа нолвадекс по 40мг/ден за седмица и след това по 20мг/ден за останалите седмици.

Това което ме интересува е дали са структурирани добре двата цикъла и дали има нещо което мога да променя или подобря, кои от двата би бил по-подходящ за мен, и кои от препаратите всъщност ароматизират по-малко. Разбира се, отворен съм и към предложения за други препарати. А, и още един въпрос свързан с терапията след цикъл, Анавар по-добър вариант ли би бил вместо Кленбутерол?

Благодаря предварително!

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
executor.89

Re: Първи цикъл

Мнениеот executor.89 » вт май 07, 2019 6:26 am

Като цяло първия варянт е по-добър тъй като във втория присъстват два много сходни продукта Дианабол и Туринабол, като единственната разлика между тях е, че туринабола не задържа вода, така че комбинацията е неподходяща.

За първия цикъл ти препоръчвам да дигнеш дозата с 100 мг като дозите да са 2х250 (понеделник и петък).

Всичко друго изглежда добре.

Успех

beastmode

Re: Първи цикъл

Мнениеот beastmode » пет май 10, 2019 9:09 am

executor.89 написа:Като цяло първия варянт е по-добър тъй като във втория присъстват два много сходни продукта Дианабол и Трибестан, като единственната разлика между тях е, че туринабола не задържа вода, така че комбинацията е неподходяща.

За първия цикъл ти препоръчвам да дигнеш дозата с 100 мг като дозите да са 2х250 (понеделник и петък).

Всичко друго изглежда добре.

Успех

Благодаря! Точно така реших и да направя.

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”