Първи цикъл с Болденон

Тук, задавайте вашите въпроси отосно инжекционните стероиди.
Потребителски аватар
Horsen

Първи цикъл с Болденон

Мнениеот Horsen » вт ное 19, 2019 2:40 pm

Здравейте, мислех да направя три месеца Дианабол по 20мг на ден, но в крайна сметка реших да използвам Болденон, за да избегна хепатотоксичноста и водната задръжка. Въпроса ми е за дозата - една ампула от 250мг/мл на седмица дали е достатъчна като за първи цикъл или е по-добре да пробвам с препоръчителната 400-500?
Искам само да кача някое друго качествено кило (Към десет - по три на месец, горе долу) без водна задръжка и с минимални странични ефекти. Също - нямам намерение това да ми е последния цикъл, а първия. След него ще си направя ПСТ с необходимите препарати.

Потребителски аватар
n.nikolov

Re: Първи цикъл с Болденон

Мнениеот n.nikolov » ср ное 20, 2019 12:29 pm

Само с Болденон трудно ще качиш 10 килограма, особенно ако си бърз метаболизъм. Ако добавиш метана към него ще осъществиш доста по-голям ефект. Отколкото до хепатоксичноста такава от 20-30 милиграма неможеш да очакваш. Ако се притесняваш можеш да си вземеш Карсил.

Потребителски аватар
Horsen

Мнениеот Horsen » ср ное 20, 2019 4:19 pm

Поръчах и Метан. Да добавя ли и Тест Е? Следя подкаста на един пич Dan the bodybuilder from Thiland и той препоръчва да се ползва Тест за основа на всеки цикъл. С идеята да имам нормално либидо и пацоко-жизненост. Щото иначе некои хора ще се разсърдят.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » пет ное 22, 2019 1:14 pm

Теста винаги е бил основа в цикъла, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО при този цикъл ще ти трябват анти-естрогени, защото водната задръжка ще е голяма.

Потребителски аватар
Horsen

Мнениеот Horsen » съб ное 23, 2019 9:03 pm

Ок, мерси!

Върни се в “Инжекционни стероиди”