Моят цикъл...

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
Bib

Моят цикъл...

Мнениеот Bib » пон апр 20, 2020 2:19 pm

Тестостеронът Енантат се поставя 2 пъти в седмица (понеделник и петък), в задните части като всеки път се редуват страните, след поставянето на инжекцията разтривайте с юмрук поне 20 секунди инжектираното място, за да се разнесе хубаво раствора. Дианабола, както и Станозолола са в таблетен варянт и се приемат 30 милиграма дневно като станозолола се започва от 5-тата седмица до края на стероидния цикъл. Таблетния варянт анаболни стероиди, както в случея станозолол и динабол се приемат сутрин - обед - вечер по 1 таблетка ( 30 милиграма дневно) разделен прием на 4 часа. Тестостеронър пропионат приемате 1 път в седмица (сряда), и така инжектирането става понеделник - сряда - петък. Прилагате 1 прегнил в 4-тата седмица от цикъла, за да се възбуди собственното производство на тестостерон. След 6-тата седмица се започва прием на Тамоксифен в доза 1 таблетка преди лягане. След цикълната терапия садържа Кломифен Цитрат + Трибестан (който трябва да закупите от аптека - Софарма е най-добър). Кломифенът цитрат е последните 2 седмици (11-12), като се приема в доза 2 таблетки дневно (100мг), сутрин и преди лягане. Трибестанът се приема заедно с Кломифен Цитрата, но в доза 2 таблетки. Това е схемата на прием ,която ми изготвихте .Целия цикъл е 10 седмици ,което означава 70 дена .Обаче 70 дена прием на метан се равнява на 210 таблетки ,а аз купих само 200 :( Ако започна и станозолола от петата седмица пак няма да ми достигнат 5 хапчета до десетата седмица ,защото имам само 100 (една пълна опаковка) .Голяма дилема ,кажете какво да направя ? Мога ли да ги разредя на два приема към края или ако има по малки разфасовки да си докупя ,защото търся максимален ефект.Имам хартисал от предишен цикъл Анадрол и бях доволен от него но много пъпчасах .Мога ли да го заменя към края с Метана ,който не ми достига и да докупя само станозолол ?

Bib

Re: Моят цикъл...

Мнениеот Bib » пон апр 20, 2020 2:36 pm

Падам си малко перфекционист и искам всичко да направя точно както трябва .За това се ловя и за наи - дребните неща :)

Потребителски аватар
executor.89

Мнениеот executor.89 » вт апр 21, 2020 8:16 am

Не се притеснявай просто последната седмица намали дозата на 20 милиграма и всичко ще ти излезе точно.

Bib

Мнениеот Bib » ср апр 22, 2020 8:51 am

Така го правя тогава :)

Bib

Мнениеот Bib » чет апр 23, 2020 5:53 am

Това нещо мога ли да го вместя в този цикъл ,искам още мускулна маса https://anabol.bg/decanol-malay-tiger-% ... D0%BB.html

Bib

Мнениеот Bib » чет апр 23, 2020 6:00 am

В момента съм към края на четвъртата седмица .

Потребителски аватар
armagata

Мнениеот armagata » пет апр 24, 2020 1:52 pm

Това го сложи в следващия, ще стане доста голяма задръжката на вода, и после ще загубиш резултати.

Потребителски аватар
n.nikolov

Мнениеот n.nikolov » пет апр 24, 2020 1:53 pm

Според мен не го включвай, цикъла ти е изготвен перфектно.

Bib

Мнениеот Bib » пет апр 24, 2020 2:41 pm

Благодаря ! Ще ви послушам тогава и ще го включим в следващия цикъл .

Bib

Мнениеот Bib » пет апр 24, 2020 2:44 pm

Имах доста тежко заболяване на белия дроб .Това нещо дали ще ми помогне в тази насока ,някои ползвал ли го е ?

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”