Сустанон + ДЕКА + МЕТАН

Чуствайте се свободни да публикувате вашите последните цикли и съответните им резултати.
S.Vitov

Сустанон + ДЕКА + МЕТАН

Мнениеот S.Vitov » съб май 23, 2020 7:12 am

Здравейте,

За мен...
28г, 186 см, 70 кг. Тренирам редовно от година.
Имам диагностициран Тиреоидитът на Хашимото - наследен. За момента нямам хормонално нарушение и не се налага прием на лекарства, единствено имам наличие на антитела. Много съм търсил и никъде не срещнах тема за "стероиди и щитовидна жлеза" .

Желанията ми...

Началото на годината направих соло МЕТАН, но се разболях посредата на цикъла и съответно спрях химията за около 2 седмици,а бях качил 4 кг, които в паузата загубих.
После продължих цикъла, без да го удължавам и качих пак 4 кг. Цикъла беше 8 седмици с 2 седм прекъсване.

Искам по-силен ефект, затова се спрях на сустанон/дека/метан.
Дали е удачен приема описан по-долу и по важното за мен е провирона и прегнила ок ли са така, защото в различни теми и форуми се препоръчва по различно време:

1 500 суст, 500 дека, 20 метан, 1 провирон
2 500 суст, 500 дека, 30 метан, 1 провирон
3 500 суст, 500 дека, 30 метан, 1 провирон
4 500 суст, 500 дека, 30 метан, 1 провирон
5 500 суст, 500 дека, 30 метан, 1 провирон
6 500 суст, 500 дека 1 провирон
7 500 суст, 500 дека 1 провирон
8 500 суст, 500 дека 1 провирон
9 500 суст, 500 дека 1 провирон
10 500 суст, 500 дека 1 провирон
11
12 прегнил 5000, кломифен 100
13 кломифен 100
14 кломифен 100
Витамини и минерали през целия период!

Отворен съм и за други предложения!

Cust

Re: Сустанон + ДЕКА + МЕТАН

Мнениеот Cust » съб май 23, 2020 8:35 am

Тежък цикъл за килограмите ти, всички препарати ароматизират и ще имаш голяма водна задръжка, а и дозите са ти големи за този етап. Предлагам ти да смениш схемата и дозите. Изключи метана на този етап и вземи само декара и Тестостерон енентат. Моето предложение е:

1-8 тест енентат 500 седмично
1-8 дека 400 седмично
2-10 анастрозола 0.5 пред ден
2-10 достинекс половин таблетка през 4 дни
7-10 станозолол орален по 30 милиграма на ден, за да изкараш водата и да застъпи полуживота на дългите естери каквито са енентат и деката
Прегнил в 4 и 5 седмица по 1 път 2500 единици и след това в в края на 9 и 10 седмица пак по 2500
РСТ започва от 11-та седмица с кломифен 3 седмици по 50 на ден и тамоксифен 4 седмици съответно от 40 сваляш по 10 всяка седмица.

Не пипай тамоксифен докато декара е активна, защото и двете увеличават пролактиновата активност. Стромбата има анти естрогенна и анти пролактиновата активност, което ще е идеално за края на цикъла и ще увеличи качеството на придобитата маса и ще ти помогне да излезеш чист от цикъла. Но най важното, за да качиш повече килограми е са тренираш много качествено и да ядеш много месо, яйца, риба, ядки и млечни продукти.

Успех!

S.Vitov

Мнениеот S.Vitov » съб май 23, 2020 2:28 pm

Първо, благодаря за бързия отговор и предложение!

Какво покачване мога да очаквам с енантат и дека?
Някак си си мисля, че стромбата за моето телосложение е много излишна, може и да греша, все още не съм чак толкова запознат...
Попринцип няколко човека ме насочиха към този цикъл, като моята цел е 80кг на този етап.

Станозолол има анти-естрогенни ефекти, това го прави мултифункционален продукт (работи добре както за маса така и за исушаване).

1000 милиграма на седмица си е висока доза за начинаещ бих ти препоръчал на да не увеличаваш повече от 750, се пак несме профита, за да усвояваме такива количества.

Cust

Мнениеот Cust » съб май 23, 2020 4:46 pm

Стромбата в случая ще се използва, за да намали проляктиновята активност и да застъпи полуживота на другите препарати. Така изготвен цикъла ще качиш маса, която ще е с добро качество и по лесно ще запазиш резултатите, а с метана ще си много воден и масата ще е с ниско качество и отката ще е голям. Качените килограми ще зависят от това как тренираш и как се храниш. Ако се тъпчеш повечко с месо и тренираш по сериозно от преди с този цикъл е възможно да надхвърлиш над 80 килограма.

Cust

Мнениеот Cust » съб май 23, 2020 4:53 pm

Също така с метана и тези препарати е възможно и качване на мазнини, а стромбата ще предотврати това, а и нека хората от екипа изкажат мнение, защото все пак аз съм само потребител.

S.Vitov

Мнениеот S.Vitov » съб май 23, 2020 6:25 pm

Реално аз не търся чисто покачване, дори бих се зарадвал и на мазнини. Най-важното за мен е да кача килограми и да загубя възможно най-малко. Относно храната съм мнгого съгласен.
Иначе първия цикъл който направих с метан, качих чиста мусколна маса и почти никакво водно задържане, но може би тук си прав с това, че ще спрямо килограмите и дозите на новия цикъл ще има значително задържане, което вероятно ще загубя.

Нека и други се включат и споделят опит :)

battlefield

Мнениеот battlefield » съб май 23, 2020 7:48 pm

първото направи хубаво проучване препаратите да ти работят , ако работят и го направиш както трябва от - до , в края му няма да може да се познаеш , щом искаш почни и с метан за кик старт дава наистина хубав кик старт докато почнат да действат другите препарати , изпий една опаковка , после почини някоя седмица на хап и в края може да включиш стромбата или замени метан с туринабол

battlefield

Мнениеот battlefield » съб май 23, 2020 8:01 pm

хранителния режим ти е най важен , правил съм цикъл с пропионат стромба и туринабол за маса и съм стигал до 119 кг от 108 и съм привърженик на бързо действащите препарати . до седмици разбираш работят или не , ако си познаваш и тялото де ! , а сега със същите препарати само че стромбата ще е винстрол ще си изкарам цикъла за релеф

S.Vitov

Мнениеот S.Vitov » нед май 24, 2020 6:37 am

Като цяло не съм чел за всички стероиди, а само за тези, които са ми препоръчали в залата и други приятели, които взимат.

Иначе..
Имам 70-75 хапа метан, останали от първия цикъл и затова искам да ги използвам. МALAY TIGER е и съм много доволен.
Сустанона и деката EP (East Pharmaceutical) и ги взимам от човек.
Храненето може би е най-големия ми проблем, може би и заради това се насочих към стероидите. Защото те ми събуждат апетита, изразходвам много енергия заради силата, която ми дават, което ме кара да ям още повече. Резултатите ме мотивират много.
Ясно е, че когато стероидите действат, всеки го усеща и му харесва.

Притесняват ме дозите, както спомена колегата по-горе. Първоначално се бях настроил за дози от 250, но всички ми казват, че са много малки...затова реших да се допитам и тук..
Иначе с метана не надвишавам 3-4 хапа.

Cust

Мнениеот Cust » нед май 24, 2020 2:05 pm

3 силни препарата, който задържат вода не е добре за начинаещ. Това е моето мнение. Докато си в цикъла силно ти препоръчвам да вземеш и гейнър, но там работа ти върши само един и това е на universal animal mass, който е хубаво да го комбинирам с още 2 дози протеин и много храна. Яж по 100 грама бадеми всеки ден и много ориз, месо и яйца и ще качиш доста. Но хубаво си помисли и за прилактина и естроген, защото само един Провирон не върши работа, а ако изпусне естрогена от контрол много по трудно ще възстановиш ендогенното производство на тестостерон. Прегнил вътре циклово е задължителен, защото имаш 2 препарата с много силно подтискане на собственото производство. Ако не използваш стромба и достинекс с декара не можеш да ползваш след това тамоксифен за рст, а тамоксифен и кломифен в комбинация дават най добри резултати.

Върни се в “"Моят Стероиден Цикъл"”